VII NIEDZIELA WIELKANOCY 24 maja 2020 r.

UROCZYSTOŚĆ WNIEBOWSTĄPIENIA PAŃSKIEGO

1. Środa, 27.05., 20.00 majówka przed grotą Matki Bożej, jeżeli pogoda pozwoli.
  2. Piątek, 29.05., 10. rocznica święceń kapłańskich ks. Dominika. Przez wstawiennictwo Pani Gajowskiej wypraszajmy potrzebne łaski dla dostojnego Jubilata.
  3. Niedziela, 31.05., Uroczystość Zesłania Ducha Świętego, która kończy okres wielkanocny.
  4. Zachęcamy do korzystania z sakramentu Pokuty i Pojednania od poniedziałku do piątku, w godzinach od 19.30 do 20.00. W babińcu zostało przygotowane miejsce do spowiedzi zgodnie z normami sanitarnymi, które pozwalają na wyspowiadanie ok. 20 osób w ciągu jednego dyżuru. Prosimy o nieodkładanie spowiedzi np. na pierwszy piątek, gdyż nie ma możliwości wyspowiadania większej liczby osób.
  5. Na stronie parafii wskazówki jak przyjmować Komunię św. w czasie epidemii oraz informacje o przepisach RODO obowiązujących w kancelarii parafialnej.
  6. Do 31.05., trwa rekrutacja do Państwowej Szkoły Muzycznej I stopnia w Świątnikach Górnych. Szczegóły na stronie internetowej szkoły.