XIII NIEDZIELA ZWYKŁA 28 czerwca 2020 r.

 1. Poniedziałek, 29.06., uroczystość Świętych Apostołów Piotra i Pawła. 18.00 uroczysta Msza św.
 2. Środa, 1.07., pierwsza środa miesiąca. Po Mszy św. o 18.00 modlitwy do Matki Bożej Gajowskiej.
 3. Czwartek, 2.07., pierwszy czwartek miesiąca, po Mszy św. wieczornej modlitwy za kapłanów i o powołania kapłańskie.
 4. Piątek, 3.07., święto św. Tomasza, apostoła i zarazem pierwszy piątek miesiąca. 00 – 17.50 możliwość spowiedzi. Ze względów sanitarnych spowiedź w babińcu i w zakrystii. Po Mszy św. wieczornej nabożeństwo do Najświętszego Serca Pana Jezusa.
 5. Sobota, 4.07., święto poświęcenia Bazyliki Metropolitalnej na Wawelu jak również pierwsza sobota miesiąca. Po Mszy św. o 7.00 nabożeństwo pierwszosobotnie. Różaniec odmawia Róża św. Maksymiliana Kolbe.
 6. Niedziela, 5.07., pierwsza niedziela miesiąca. Po każdej Mszy św. adoracja Najświętszego Sakramentu. Zmianka różańcowa po Mszy św. o 9.30.
 7. Zapraszamy na codzienną cichą adorację Najświętszego Sakramentu pół godziny przed wieczorną Mszą św., jako wyraz naszej wielkiej wdzięczności za dar Karola Wojtyły – św. Jana Pawła II Wielkiego, z okazji 100-lecia jego urodzin. W czasie adoracji okazja do spowiedzi.
 8. Codzienny różaniec przy grocie o 20.30. Prosimy o zgłaszanie się kolejnych osób i grup do prowadzenia różańca na lipiec.
 9. Serdeczny Bóg zapłać wszystkim, którzy wczoraj włączyli się w akcję sadzenia bodziszka przy alejce do groty. Nie zmarnowało się ponad 200 sadzonek, a nasz „Gaj różańcowy” staje się coraz piękniejszy.
 10. Zapraszamy na sponsorowane treningi Nordic Walkingu w każdą sobotę o 9.00. Zbiórka na górnym parkingu przy tablicy nordicwalkingowej umieszczonej na ogrodzeniu plebanii.
 11. W związku z ostatnimi ulewami i zniszczeniami, jakie one spowodowały w dobytku licznych wiernych naszej Archidiecezji, w duchu solidarności z potrzebującymi, Metropolita Krakowski abp Marek Jędraszewski zarządził w niedzielę, 5 lipca 2020 r. we wszystkich kościołach Archidiecezji Krakowskiej zbiórkę ofiar do puszek na rzecz poszkodowanych w wyniku zalań i podtopień. Zebrane ofiary zostaną przekazane i rozdysponowane przez Caritas Archidiecezji Krakowskiej. Pomóżmy potrzebującym. Ofiary będzie można składać w przyszłą niedzielę po Mszach św. do puszek jak i przelewem na konto parafialne lub konto Caritas.