XXIX NIEDZIELA ZWYKŁA 18 października 2020 r.

  1. W zawiązku z ogłoszonymi zasadami bezpieczeństwa w strefie czerwonej w naszym kościele we Mszy św. i nabożeństwach może uczestniczyć max 25 osób. Kościół będzie otwierany 15 min. przed Mszą św. Wejście przez zakrystię. Drzwi główne będą otwarte, ale krata zamknięta. W przedsionku mogą przebywać max 2 osoby. Komunia św., pozostającym na zewnątrz, będzie udzielana przez kratę, najpierw na rękę, a następnie do ust. Zawieszona zostaje codzienna adoracja w ciszy przed wieczorną Mszą św. Msza św. wieczorna i różaniec będą codziennie transmitowane on-line. Serdeczne podziękowania osobom, które wytrwale odmawiają codziennie różaniec przy Grocie o 20.30. W związku z ograniczeniami sanitarnymi w kościele włączmy się w tę modlitwę, prosząc zwłaszcza o zdrowie dla chorych, dary Ducha Świętego dla pracowników służby zdrowia i rządzących oraz o odpowiedzialność nas wszystkich za siebie nawzajem.
  2. Rozpoczynamy dziś Tydzień Misyjny pod hasłem Oto ja, poślij mnie”. Zachęcamy do modlitwy w intencji misji szczególnie modlitwą różańcową.
  3. Wtorek, 20.10., uroczystość św. Jana Kantego, prezbitera, głównego patrona archidiecezji krakowskiej i miasta Krakowa.
  4. Czwartek, 22.10., wspomnienie św. Jana Pawła II, papieża.
  5. Piątek, 23.10., 17.00 zbiórka dla kandydatów na ministrantów.
  6. Sobota, 24.10., 9.00 przedostatnie spotkanie dla kandydatów do bierzmowania z klas I szkół ponadpodstawowych.
  7. Niedziela, 25.10., 15.00 w kaplicy na cmentarzu dodatkowa Msza św.
  8. Serdeczne podziękowania za wsparcie funduszu stypendialnego Fundacji „Dzieło Nowego Tysiąclecia” kwotą 4523 zł.