XXXI NIEDZIELA ZWYKŁA Uroczystość Wszystkich Świętych 1 listopada 2020 r.

 1. Niedziela, 1.11., Uroczystość Wszystkich Świętych. Msze św. w kościele jak w każdą niedzielę. Po Mszy św. o 17.00 wypominki jednorazowe i różaniec za zmarłych. Cmentarz zamknięty 31.10 – 2.11.2020.
 2. Poniedziałek, 2.11., Wspomnienie Wszystkich Wiernych Zmarłych, Dzień Zaduszny. Msze św. w kościele o 7.00, 9.00, 15.00 i 18.00. Po Mszy św. o 18.00 różaniec za zmarłych rozpoczynający modlitwę wypominków listopadowych. Wypominki listopadowe i różaniec za zmarłych będą odmawiane przez cały listopad po Mszy św. wieczornej od poniedziałku do piątku. Kancelaria nieczynna.
 3. Na Wypominki przyjmujemy jeszcze dziś i jutro po Mszach św.
 4. W związku z pandemią, na podstawie dekretu Stolicy Apostolskiej przez cały listopad, odwiedzając cmentarz i odmawiając modlitwę za zmarłych, możemy uzyskać dla nich odpust zupełny. To ważny wyraz naszej wiary w tajemnicę świętych obcowania, czyli duchowej łączności pomiędzy Kościołem pielgrzymującym na ziemi i Kościołem wiernymi oczyszczającymi się w czyśćcu.
 5. Zapraszamy na codzienną adorację Najświętszego Sakramentu w ciszy przed wieczorną Mszą św. W czasie adoracji okazja do spowiedzi.
 6. Msza św. wieczorna i różaniec będą codziennie transmitowane on-line.
 7. Środa, 4.11., pierwsza środa miesiąca. Po Mszy św. wieczornej modlitwy do MB Gajowskiej, wypominki listopadowe i różaniec za zmarłych.
 8. Czwartek, 5.11., pierwszy czwartek miesiąca. Po Mszy św. wieczornej modlitwy w intencji kapłanów i o powołania kapłańskie i zakonne oraz wypominki listopadowe i różaniec za zmarłych.
 9. Piątek, 6.11., pierwszy piątek miesiąca. 17.00 – 17.50 możliwość spowiedzi. Ze względów sanitarnych spowiedź w babińcu i w zakrystii. Po Mszy św. wieczornej nabożeństwo do Najświętszego Serca Pana Jezusa oraz wypominki listopadowe i różaniec za zmarłych
 10. Sobota, 7.11., pierwsza sobota miesiąca. Po Mszy św. o 7.00 nabożeństwo pierwszosobotnie. Różaniec odmawia Róża MB Fatimskiej.
 11. Zachęcamy do włączania się w codzienną modlitwę różańcową przy Grocie o 20.30 w intencji Kościoła i Ojczyzny.
 12. Od pierwszej niedzieli Adwentu, 29.11., będą przyjmowane intencje mszalne na 2021 r.
 13. Trwają prace remontowe na wieży kościoła przy konstrukcji podtrzymującej dzwony. Został już odnowiony mały dzwon, który do tej pory był nieużywany. Dzwon można zobaczyć w kościele a jego zdjęcia na stronie internetowej.