XIII NIEDZIELA ZWYKŁA 27 czerwca 2021 r.

 1. Dziś przed kościołem, zarządzona przez Metropolitę Krakowskiego abpa Marka Jędraszewskiego zbiórka na rzecz poszkodowanych w pożarze w Nowej Białej.
 2. Wtorek, 29.06., uroczystość Świętych Apostołów Piotra i Pawła.
 3. Czwartek, 1.07., pierwszy czwartek miesiąca. Po Mszy św. wieczornej modlitwy w intencji kapłanów i o powołania kapłańskie i
 4. Piątek, 2.07., pierwszy piątek miesiąca. 17.00 – 17.50 możliwość spowiedzi. Po Mszy św. wieczornej nabożeństwo do Najświętszego Serca Pana Jezusa.
 5. Sobota, 3.07., święto św. Tomasza apostoła i zarazem pierwsza sobota miesiąca. Po Mszy św. o 7.00 nabożeństwo pierwszosobotnie. Różaniec odmawia Róża MB Fatimskiej.
 6. Niedziela, 4.07., pierwsza niedziela miesiąca. Po każdej Mszy św. wystawienie Najświętszego Sakramentu i krótka adoracja. Zmianka różańcowa w kościele po Mszy św. o 9.30.
 7. Litania do NSPJ odmawiana będzie do końca czerwca po wieczornej Mszy św. przed ołtarzem NSPJ. Pół godziny przed Mszą św. adoracja Najświętszego Sakramentu w ciszy w intencji Kościoła i Ojczyzny, zakończona dziesiątkiem różańca i litanią do św. Jana Pawła II.
 8. W każdą sobotę o 7.00 Msza św. do Matki Bożej Gajowskiej. Intencje można wpisywać do księgi próśb i podziękowań w zakrystii.
 9. Codziennie o 20.30 „Różaniec przy grocie”. Serdecznie zapraszamy do wspólnej modlitwy.
 10. W środę, 30.06., 19.00 otwarty i darmowy trening fitnessowy, w sobotę, 3.07., Nordic Walking nie tylko dla seniorów, a w niedzielę 4.07., pierwsza po przerwie spowodowanej pandemią, rowerowa wycieczka do Tyńca. O 14.00 wyjazd z górnego parkingu. Powrót ok.18.00. Na miejscu czas na zwiedzanie Opactwa Benedyktynów i odpoczynek. Wycieczka ma charakter nieformalny i każda osoba uczestnicząca odpowiada za swoje bezpieczeństwo. Dzieci i młodzież zapraszamy z rodzicem lub opiekunem.
 11. Od jutra, 28.06., do 8.07., zbiórka zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego z przeznaczeniem na wsparcie Kościoła na Wschodzie. Elektroodpady można przywozić na plebańskie podwórko i składać w wyznaczonym miejscu przed starą plebanią w godzinach od 7.00 do 20.00. Szczegóły na stronie parafialnej i na ulotkach na stoliku pod chórem.