XV NIEDZIELA ZWYKŁA 4 lipca 2021 r.

  1. Dziś pierwsza niedziela miesiąca. Po każdej Mszy św. wystawienie Najświętszego Sakramentu i krótka adoracja. O 14.00 wyjazd z górnego parkingu na rowerową wycieczkę do Tyńca. Powrót ok.18.00. Na miejscu czas na zwiedzanie Opactwa Benedyktynów i odpoczynek. Wycieczka ma charakter nieformalny i każda osoba uczestnicząca odpowiada za swoje bezpieczeństwo. Dzieci i młodzież zapraszamy z rodzicem lub opiekunem.
  2. Środa, 7.07., pierwsza środa miesiąca. Po Mszy św. wieczornej modlitwy do MB Gajowskiej.
  3. W każdą sobotę o 7.00 Msza św. do Matki Bożej Gajowskiej. Intencje można wpisywać do księgi próśb i podziękowań w zakrystii.
  4. Codziennie o 20.30 „Różaniec przy grocie”. Serdecznie zapraszamy do wspólnej modlitwy.
  5. Na stoliku pod chórem jest pudełko z maseczkami. Prosimy zakładać maseczki w kościele.
  6. Zachęcamy najmłodszych do wakacyjnej lektury Małego Gościa a zwłaszcza znakomitego miesięcznika Staś, wydawanego przez nasze archidiecezjalne wydawnictwo św. Stanisława.
  7. Do czwartkowego przedpołudnia (8.07.), od 7.00 do 20.00 na plebańskie podwórko można przywozić elektroodpady. Szczegóły na stronie parafialnej i na ulotkach na stoliku pod chórem.
  8. W środę, 07.07., 19.00 i w sobotę, 10.07., 9.00 Nordic Walking nie tylko dla seniorów. W plebańskim sadzie i na plebańskiej łące są wykoszone ścieżki do spacerów, biegania i innej aktywności fizycznej. Zachęcamy do korzystania.
  9. Serdeczne Bóg zapłać za ofiary złożone w ubiegłą niedzielę w ramach zbiórki zarządzonej przez Metropolitę Krakowskiego abpa Marka Jędraszewskiego na rzecz poszkodowanych w pożarze w Nowej Białej w kwocie 8390,00 zł.