Życzenia Bożonarodzeniowe A.D. 2021

W owym czasie wyszło rozporządzenie cezara Augusta, żeby przeprowadzić spis ludności (…) Kiedy tam przebywali nadszedł dla Maryi czas rozwiązania. Powiła swego Pierworodnego Syna (Łk 2, 1.6-7)

Ponad dwa tysiące lat temu, za czasów Oktawiana Augusta, Bóg wszedł w historię ludzkości. W ukryciu, pod osłoną nocy, w ubóstwie i chłodzie dał Swego Syna, aby wyzwolił tych „co w mroku i cieniu śmierci mieszkają” (Łk 1,79).

Dziś na nowo Bóg czyni to samo.

Z okazji Świąt Bożego Narodzenia, życzymy Wam, Drodzy Parafialnie, abyście w codzienności, w swoich osobistych historiach dostrzegali przychodzącego do Was Boga. Przyjmijcie w darze Nowonarodzonego Syna!  Niech On rozpromieni Wsze serca, wleje w Was nadzieje i radość, pomimo mroków obecnych czasów. A pokój Chrystusowy niech w Was przebywa i z Wami pozostanie.

Wasi Duszpasterze