IV NIEDZIELA ZWYKŁA 30 stycznia 2021 r.

  1. Środa, 2.02., święto Ofiarowania Pańskiego (Matki Bożej Gromnicznej). Msze św. o 7.00, 18.00 oraz dodatkowa Msza św. o 19.30. Na wszystkich Mszach świętych poświęcenie gromnic, które prosimy solidnie zabezpieczyć, aby nie pochlapać ławek i posadzki w kościele. Jest to również, ustanowiony przez Jana Pawła II, Dzień Życia Konsekrowanego. Składka w tym dniu przeznaczona jest na zakony kontemplacyjne. Po Mszy św. o 18.00, z racji pierwszej środy, modlitwy do MB Gajowskiej. Kancelaria nieczynna.
  2. Czwartek, 3.02., pierwszy czwartek miesiąca. Po Mszy św. wieczornej modlitwy w intencji kapłanów i o powołania kapłańskie i
  3. Piątek, 4.02., pierwszy piątek miesiąca. O 00 wystawienie Najświętszego Sakramentu i możliwość spowiedzi do 17.50. Po Mszy św. wieczornej nabożeństwo do Najświętszego Serca Pana Jezusa.
  4. Sobota, 5.02., pierwsza sobota miesiąca. Po Mszy św. o 7.00 nabożeństwo pierwszosobotnie. Różaniec odmawia Róża św. Joanny Beretty Molla.
  5. Niedziela, 6.02., pierwsza niedziela miesiąca. Po każdej Mszy św. wystawienie Najświętszego Sakramentu i krótka adoracja. Zmianka różańcowa po Mszy św. o 9.30.