V NIEDZIELA ZWYKŁA 6 lutego 2022 r.

  1. Dziś pierwsza niedziela miesiąca. Po każdej Mszy św. wystawienie Najświętszego Sakramentu i krótka adoracja.
  2. Czwartek, 10.02., spotkanie dla kandydatów do bierzmowania: kl. VII – 16.30, kl. VIII – 18.30.
  3. Piątek, 11.02., wspomnienie NMP z Louredes. XXX Światowy Dzień Chorego.
  4. Sobota, 12.02., 19.00 Wieczór Uwielbienia Pana.
  5. Zgodnie z prośbą Metropolity Krakowskiego abpa Marka Jędraszewskiego, w naszym kościele jest codzienna cicha adoracja Najświętszego Sakramentu pół godziny przed wieczorną Mszą św. w intencji Kościoła i Ojczyzny, zakończona odmówieniem dziesiątki różańca i litanii do św. Jana Pawła II. W czasie adoracji okazja do spowiedzi. Również codziennie, niezależnie od pogody „Różaniec przy grocie” o 20.30 transmitowany online. Szczegóły na stronie parafialnej.
  6. W przyszłą niedzielę, jako drugą niedzielę miesiąca, na wszystkich Mszach św. składka inwestycyjna na zakup miedzianej blachy na remont dachu kościoła. Po wieczornej Mszy św. na plebanii spotkanie Parafialnego Komitetu Remontu Dachu.
  7. Dobiegła końca kolęda. W warunkach pandemii odwiedziliśmy ponad 200 rodzin. Bardzo serdecznie dziękujemy za zaproszenie, gościnę i życzliwość. Dziękujemy również za złożone ofiary. Rozliczenie ofiar kolędowych na stronie internetowej w zakładce „Iura stolae”, gdzie znajdują się również comiesięczne rozliczenia ofiar złożonych na utrzymanie duszpasterzy przy okazji zamawiania intencji mszalnych, chrztów, ślubów i pogrzebów.