VII NIEDZIELA WIELKANOCNA  Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego  29 maja 2022 r.

  1. „Dni powszednie po Wniebowstąpieniu aż do soboty przed Zesłaniem Ducha Świętego włącznie przygotowują na przyjście Ducha Świętego Pocieszyciela”.
  2. Wtorek, 05., święto Nawiedzenia NMP. O 20.00 dodatkowa Msza św. na zakończenie drugiego roku nieustannego odmawiania „Różańca przy grocie”, w intencji wszystkich, którzy włączali się w tę modlitwę. Po Mszy św. procesyjne przejście do groty i ostatnia majówka.
  3. Środa, 1.06., pierwsza środa miesiąca. Po Mszy św. wieczornej modlitwy do Matki Bożej Gajowskiej. Na „Różaniec przy grocie” o 20.30 zapraszamy szczególnie dzieci w dniu ich święta.
  4. Czwartek, 2.06., pierwszy czwartek miesiąca. Po Mszy św. wieczornej modlitwy w intencji kapłanów i o powołania kapłańskie i
  5. Piątek, 3.06., pierwszy piątek miesiąca. 17.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu i adoracja w ciszy. W czasie adoracji możliwość spowiedzi do 17.50. Po Mszy św. wieczornej nabożeństwo do NSPJ.
  6. Sobota, 4.06., pierwsza sobota miesiąca. Po Mszy św. o 7.00 nabożeństwo do Niepokalanego Serca NMP, a następnie różaniec, który prowadzi Róża MB Gajowskiej. 9.00 zbiórka LSO z okazji Dnia Dziecka. 18.00 Msza św. z Wigilii Zesłania Ducha Świętego. 20.30 „Różaniec przy grocie”. Po modlitwie różańcowej procesja ze świecami do kościoła i uroczysta Msza Święta, a następnie czuwanie przed Najświętszym Sakramentem do 23.15. Na procesję prosimy przynieść paschaliki albo inne świece.
  7. Niedziela, 5.06., Uroczystość Zesłania Ducha Świętego kończąca Okres Wielkanocny. Z racji pierwszej niedzieli miesiąca po każdej Mszy św. wystawienie Najświętszego Sakramentu i krótka adoracja. Zmianka różańcowa po Mszy św. o 9.30.
  8. Przez cały czerwiec litania do NSPJ będzie odmawiana po wieczornej Mszy św. przed ołtarzem NSPJ. Pół godziny przed Mszą św. adoracja Najświętszego Sakramentu w ciszy w intencji pokoju na Ukrainie, zakończona dziesiątkiem różańca i litanią do św. Jana Pawła II. W czasie adoracji możliwość spowiedzi.