XIV NIEDZIELA ZWYKŁA         3 lipca 2022 r.

  1. Dziś pierwsza niedziela miesiąca. Po każdej Mszy św. wystawienie Najświętszego Sakramentu i krótka adoracja. Zmianka różańcowa po Mszy św. o 9.30.
  2. Poniedziałek, 4.07., święto rocznicy poświęcenia Bazyliki Metropolitalnej na Wawelu.
  3. Środa, 6.07., pierwsza środa miesiąca. Po Mszy św. wieczornej modlitwy do Matki Bożej Gajowskiej.
  4. Czwartek, 7.07., pierwszy czwartek miesiąca. Po Mszy św. wieczornej modlitwy w intencji kapłanów i o powołania kapłańskie i
  5. Pół godziny przed wieczorną Mszą św. adoracja Najświętszego Sakramentu w ciszy w intencji pokoju na Ukrainie, zakończona dziesiątkiem różańca i litanią do św. Jana Pawła II. W czasie adoracji możliwość spowiedzi.
  6. Codziennie o 20.30 „Różaniec przy grocie” w Różańcowym gaju.
  7. Zapraszamy na bezpłatne treningi Nordic Walkingu pod okiem wykwalifikowanego instruktora seniorów i nie tylko, w ramach Projektu Nordic Walking Senior, organizowanego przez Polskie Stowarzyszenie Nordic Walkingu i dofinansowanego przez Ministerstwo Sportu i Turystyki. Zajęcia odbywają się w środy 18.00 – 20.00 i soboty 9.00 – 11.00. Rozpoczęcie treningów na górnym parkingu.
  8. LKS Gajowianka Gaj zaprasza zawodników powyżej 16 roku życia do gry w drużynie seniorów. W drugiej połowie lipca zaczynają się przygotowania do gry w krakowskiej A klasie (grupa III). Treningi planowane są we wtorki i czwartki o 19.30. Więcej informacji na oficjalnym Facebooku klubu.
  9. Parafialna grupa rowerowa zaprasza wszystkich rowerzystów na wycieczkę na Wawel, w niedzielę 10.07. Trasa będzie wiodła przez Tyniec, następnie ścieżką rowerową wzdłuż Wisły. Powrót przez Opatkowice. Zbiórka o 9.00 przy kościele w Gaju na parkingu górnym. Przypominamy, że wycieczka ma charakter nieformalny i każda osoba uczestnicząca odpowiada za swoje bezpieczeństwo, dzieci i młodzież zapraszamy z rodzicem lub opiekunem.
  10. W przyszłą niedzielę, jako drugą niedzielę miesiąca, na wszystkich Mszach św. składka inwestycyjna na remont dachu kościoła.