XXII NIEDZIELA ZWYKŁA 28 sierpnia 2022 r.

  1. Czwartek, 1.09., pierwszy czwartek miesiąca. Z racji rozpoczęcia nowego roku szkolnego na Mszę św. o 18.00 zapraszamy dzieci i młodzież. Po Mszy św. modlitwy w intencji kapłanów i o powołania kapłańskie i zakonne. Dzieci i młodzież zapraszamy również na Różaniec przy grocie o 20.30.
  2. Piątek, 2.09., pierwszy piątek miesiąca. 16.45 – 17.45 wystawienie Najświętszego Sakramentu i adoracja w ciszy oraz możliwość spowiedzi. Po Mszy św. wieczornej nabożeństwo do Najświętszego Serca Pana Jezusa. Dzieci z kl. IV otrzymają książeczki pomagające w praktyce 9 pierwszych piątków miesiąca.
  3. Sobota, 3.09., pierwsza sobota miesiąca. Po Mszy św. o 7.00 nabożeństwo pierwszosobotnie. Różaniec odmawia Róża św. Joanny Beretty Molla. Mszy św. o 18.00 będzie przewodniczył ks. abp Grzegorz Ryś, kolega z klasy ks. proboszcza, z okazji 40 lecia matury. Na tę Mszę św. szczególnie zapraszamy wszystkich absolwentów jak i obecnych uczniów IV LO.
  4. Niedziela, 4.09., pierwsza niedziela września. Po każdej Mszy św. wystawienie Najświętszego Sakramentu i krótka adoracja. Zmianka różańcowa po Mszy św. o 9.30.
  5. Codziennie pół godziny przed wieczorną Mszą św. adoracja Najświętszego Sakramentu w ciszy w intencji pokoju na Ukrainie, zakończona dziesiątkiem różańca i litanią do św. Jana Pawła II. W czasie adoracji możliwość spowiedzi.
  6. Również codziennie o 20.30 „Różaniec przy grocie” w Różańcowym gaju.
  7. Tabernakulum z ołtarza głównego zostało zabrane do renowacji. Będzie gotowe na odpust. Obecnie Najświętszy Sakrament jest przechowywany w tabernakulum ołtarza Ukrzyżowania.