IV NIEDZIELA ZWYKŁA 29 stycznia 2023 r.

  1. Środa, 1.02., po Mszy św. wieczornej modlitwy do MB Gajowskiej z racji pierwszej środy miesiąca.
  2. Czwartek, 2.02., święto Ofiarowania Pańskiego (Matki Bożej Gromnicznej). Msze św. z poświęceniem gromnic o 7.00 i 18.00. Gromnice prosimy solidnie zabezpieczyć, aby nie pochlapać ławek i posadzki w kościele. Jest to również, ustanowiony przez Jana Pawła II, Dzień Życia Konsekrowanego. Składka w tym dniu przeznaczona jest na zakony kontemplacyjne. Po Mszy św. wieczornej modlitwy w intencji kapłanów i o powołania kapłańskie i zakonne z racji pierwszego czwartku.
  3. Piątek, 3.02., pierwszy piątek miesiąca. O 00 wystawienie Najświętszego Sakramentu i możliwość spowiedzi do 17.50. Po Mszy św. wieczornej nabożeństwo do Najświętszego Serca Pana Jezusa.
  4. Sobota, 4.02., pierwsza sobota miesiąca. Po Mszy św. o 7.00 nabożeństwo pierwszosobotnie. Różaniec odmawia Róża św. MB Gajowskiej. W ramach duchowego przygotowania do wielkich jubileuszy parafialnych o 15.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu, koronka do Bożego Miłosierdzia, a następnie adoracja w ciszy do 18.00. W czasie adoracji będzie się można spokojnie wyspowiadać czy też porozmawiać z kapłanem. Skorzystajmy z tej okazji, by pogłębić naszą więź z Panem Jezusem.
  5. Niedziela, 5.02., pierwsza niedziela miesiąca. Po każdej Mszy św. wystawienie Najświętszego Sakramentu i krótka adoracja. Zmianka różańcowa po Mszy św. o 9.30.