XVII NIEDZIELA ZWYKŁA 30 lipca 2023 r.

  1. Środa, 2.08., pierwsza środa miesiąca. Po Mszy św. wieczornej modlitwy do MB Gajowskiej.
  2. Czwartek, 3.08., pierwszy czwartek miesiąca. Po Mszy św. wieczornej modlitwy w intencji kapłanów i o powołania kapłańskie i zakonne.
  3. Piątek, 4.08., pierwszy piątek miesiąca. 17.00 – 17.50 wystawienie Najświętszego Sakramentu i adoracja w ciszy. W czasie adoracji możliwość spowiedzi. Po Mszy św. wieczornej nabożeństwo do Najświętszego Serca Pana Jezusa.
  4. Sobota, 5.08., pierwsza sobota miesiąca. Po Mszy św. o 7.00 nabożeństwo pierwszosobotnie. Różaniec odmawia Róża św. Joanny Beretty Molla. W ramach duchowego przygotowania do wielkich jubileuszy parafialnych o 15.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu, koronka do Bożego Miłosierdzia, a następnie adoracja w ciszy do 18.00. W czasie adoracji będzie się można spokojnie wyspowiadać czy też porozmawiać z kapłanem. Skorzystajmy z tej okazji, by pogłębić naszą więź z Panem Jezusem.
  5. Niedziela, 6.08., święto Przemienienia Pańskiego i zarazem pierwsza niedziela sierpnia. Po każdej Mszy św. wystawienie Najświętszego Sakramentu i krótka adoracja. Zmianka różańcowa po Mszy św. o 9.30.
  6. Wojciech Kościelniak serdecznie dziękuje za ofiary na paliwo dla 25 pojazdów jego misji, złożone w ubiegłą niedzielę podczas święcenia pojazdów, w kwocie 6429,00 zł.
  7. Od jutra do środy włącznie w godzinach od 7.00 do 20.00 na plebańskie podwórko można przywozić zużyty sprzęt elektryczny i elektroniczny. Przychód ze zbiórki elektroodpadów przeznaczony jest na wsparcie Kościoła na Wschodzie. Informacje jaki sprzęt można przywozić znajdują się na stronie parafialnej oraz na ulotkach na stoliku pod chórem.