XIV NIEDZIELA ZWYKŁA 7 lipca 2024 r.

  1. Dziś pierwsza niedziela miesiąca. Po każdej Mszy św. wystawienie Najświętszego Sakramentu i krótka adoracja. Zmianka różańcowa po Mszy św. o 9.30.
  2. Środa, 10.07., jak w każdą drugą środę miesiąca „Różaniec przy grocie” o 20.30 w intencjach złożonych w grocie.
  3. Czwartek, 11.07., święto św. Benedykta, opata, patrona Europy.
  4. Sobota, 13.07., druga sobota miesiąca. Msza św. o 7.00 w intencjach złożonych w księdze intencji w zakrystii oraz przy grocie.
  5. Codziennie pół godziny przed wieczorną Mszą św. adoracja Najświętszego Sakramentu w ciszy w intencji o dobre przygotowanie parafii do wielkich jubileuszy parafialnych, zakończona dziesiątkiem różańca i modlitwą do Matki Bożej Gajowskiej. W czasie adoracji możliwość spowiedzi.
  6. Również codziennie o 20.30 „Różaniec przy grocie” w Różańcowym gaju.
  7. W przyszłą niedzielę na wszystkich Mszach św. składka inwestycyjna na dalsze prace remontowe przy kościele. Obecnie największe wyzwanie stanowi budowa nowego systemu odprowadzenia wody opadowej i drenażu.
  8. Jeszcze tylko do wtorku, 9.07., włącznie, w godzinach od 7.00 do 20.00 na plebańskie podwórko można przywozić zużyty sprzęt elektryczny i elektroniczny. Przychód ze zbiórki elektroodpadów przeznaczony jest na wsparcie Kościoła na Wschodzie. Informacje jaki sprzęt można przywozić znajdują się na stronie parafialnej oraz na ulotkach na stoliku pod chórem.