Poniedziałek 11 marca

700 + Stanisław Korzeniak w 26 rocz. śm., Janina żona

1800 + Józefa Machaj w 3 rocz śm., Jan i Ryszard Machaj

Wtorek 12 marca

700 + Zdzisław Szlachetka (z pogrzebu)

1800 + Piotr i Anna Rydz

Środa 13 marca

700 + Katarzyna Witkowska (z pogrzebu)

1800 1) O rozwój kultu MB Gajowskiej

2) + Jacek Szurlej w 10 rocz. śm.

Czwartek 14 marca

700 + Maria Kruczkowska (z pogrzebu)

1800 + Eugeniusz Wróbel w 14 rocz. sm., Zofia Wróbel

III Piątek 15 marca

700 + Stefan Wójcik (z pogrzebu)

1700 Droga Krzyżowa z udziałem dzieci

1800 Za zmarłych wypominanych w wypominkach rocznych

1930 Droga Krzyżowa

Sobota 16 marca REKOLEKCJE PARAFIALNE

700 W intencji próśb i podziękowań do MB Gajowskiej, które zostały złożone w księdze intencji

930 Msza św. za rodziców z małymi dziećmi

1100 Msza św. za chorych z udzieleniem sakramentu chorych

1800 + Czesław Rychlicki w 21 rocz. śm.

II Niedziela Wielkiego Postu 17 marca REKOLEKCJE PARAFIALNE

730 + Józefa i Stanisław Tomasik, zmarli z rodziny

930 + Za parafian

1130 +Józef i Józefa Żelazny

1600 Gorzkie Żale

1700 + Waleria, Kazimierz Pabian, Jacek Irzyk

Poniedziałek 4 marca

700 + Katarzyna Witkowska (z pogrzebu)

1800 + Jan Korzeniak, Jerzy syn, zmarli z rodziny

Wtorek 5 marca

700 + Zdzisław Szlachetka (z pogrzebu)

1800 + Piotr Jodłowski w 3 rocz. śm., Mirosław

Środa Popielcowa 6 marca

700 + Jan Słodyczka (z pogrzebu)

1800 + Sławomir Suder w 4 rocz. śm.

1930 + Stefan Wójcik (z pogrzebu)

I Czwartek 7 marca

700 + Kazimierz Topa (z pogrzebu)

1800 + Janina Pitala, Józef i Rozalia Pitala

Po Mszy św. nabożeństwo w intencji powołań kapłańskich i zakonnych

Piątek 8 marca

700 + Maria Kruczkowska (z pogrzebu)

1700 Droga Krzyżowa z udziałem dzieci

1800 Dziękczynna z okazji 2 rocz. ślubu Karoliny i Szymona Marzyńskich oraz ich córki Dominiki z okazji 1 rocz. urodzin z prośbą o Boże błogosławieństwo i opiekę MB Gajowskiej

1930 Droga Krzyżowa

Sobota 9 marca

700 W intencji próśb i podziękowań do MB Gajowskiej, które zostały złożone w księdze intencji

1800 + Lesław Kopta w 12 rocz. śm., jego rodzice, teście, brat Piotr

Po Mszy św. Wieczór Uwielbienia Pana

I Niedziela Wielkiego Postu 10 marca

730 + Józef Przennakowski, zmarli z rodziny

930 + Kazimierz i Józefa Sikoń z okazji imienin

1130 Za parafian

Na Mszy św. chrzest otrzyma Miłosz Józef Kaczmarczyk, Miłosz Szymon Moniak

1600 Gorzkie Żale

1700 + Mieczysław Madejczyk w 6 rocz. śm., Marianna i Teresa

Poniedziałek 25 luty

700 + Jan Słodyczka (z pogrzebu)

1800 + Józef i Petronela Bobek, ich rodzice

Wtorek 26 luty

700 + Halina Danek (z pogrzebu)

1800 + Zygmunt Burda

Środa 27 luty

700 + Katarzyna Witkowska (z pogrzebu)

1800 O zdrowie i Boże błogosławieństwo oraz opiekę Matki Bożej Gajowskiej dla Lidii z okazji urodzin

Czwartek 28 luty

700 + Ewa Przennakowska (z pogrzebu)

1800 + Zygmunt Burda

I Piątek 1 marca

700 + Zdzisław Szlachetka (z pogrzebu)

1800  + Władysław Pachel (z pogrzebu)

Po Mszy św. nabożeństwo do Serca Pana Jezusa

I Sobota 2 marca

700 W intencji próśb i podziękowań do MB Gajowskiej, które zostały złożone w księdze intencji

Po Mszy św. różaniec prowadzi Róża Matki Bożej Gajowskiej

1800 Za parafian

VIII Niedziela zwykła 3 marca

730 + Kazimierz Przeworski, Stanisław i Irena Wącław

930 + Kazimierz i Józefa Kita

1130 + Jerzy Gargul w rocz. śm.

1700 + Aleksander Piszczek w 3 rocz. śm.

Poniedziałek 18 luty

700 + Stefan Wójcik (z pogrzebu)

1800 + Irena Florek w 14 rocz. śm.

Wtorek 19 luty

700 + Kazimierz Topa (z pogrzebu)

1800  + Kazimierz Gargul w 6 rocz. śm.

Środa 20 luty

700 + Zdzisław Szlachetka (z pogrzebu)

1800 + Stefania, Józefa Piszczek, rodzice

Czwartek 21 luty

700 + Stanisław Badura (z pogrzebu)

1800 O Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski, opiekę MB Gajowskiej z okazji 50 rocz. urodzin Waldemara

Piątek 22 luty

700 + Jan Słodyczka (z pogrzebu)

1800  + Stanisław Przeworski w 13 rocz. śm,., Aniela żona w 8 rocz. śm.

Sobota 23 luty

700 W intencji próśb i podziękowań do MB Gajowskiej, które zostały złożone w księdze intencji

1600 Msza św. ślubna w intencji Adriana Wrony i Katarzyny Cholewy

1800 Dziękczynna 40 rocz. ślubu Barbary i Lesława Wątor z prośbą o Boże błogosławieństwo i opiekę MB Gajowskiej na dalsze lata małżeństwa

VII Niedziela zwykła 24 luty

730 + Józefa i Stanisław Tomasik, zmarli z rodziny

930 + Ewa i Michał Piekut

1130 + Julia i Wojciech Gola w rocz. śm.

1700 Za parafian

Poniedziałek 11 luty

700 + Edward Piszczek (z pogrzebu)

1800 + Zdzisław Szlachetka (z pogrzebu)

Wtorek 12 luty

700 + Stefan Wójcik (z pogrzebu)

1800 + Jan Rak, Stanisław Nazim, Wiktoria i Józef

Środa 13 luty

700 + Adam Kruczkowski (z pogrzebu)

1800 + Walenty Cholewa

Czwartek 14 luty

700 + Katarzyna Witkowska (z pogrzebu)

1800 1)  Dziękczynna w 18 rocz. urodzin Kamilii Wojtyczek z prośbą o dary Ducha Świętego i opiekę Matki Bożej

2) + Władysław Pachel (z pogrzebu)

III Piątek 15 luty

700 + Jan Słodyczka (z pogrzebu)

1800 1) Za zmarłych wypominanych w wypominkach rocznych

2) + Czesław Król (z pogrzebu)

Sobota 16 lutego

700 W intencji próśb i podziękowań do MB Gajowskiej, które zostały złożone w księdze intencji

1800 + Stanisław Przeworski w 19 rocz. śm.

VI Niedziela zwykła 17 lutego

730 + Eugeniusz Wącław w 10 rocz. śm.

930 + Czesław Mardyła w 4 rocz. śm.

1130 Za parafian

1700 + Lesław Kulpiński w 8 rocz. śm.

Poniedziałek 4 luty

700 + Czesława Piszczka (z pogrzebu)

1800 + Stanisława Tunajka w 13 rocz. śm., Władysławę żonę

Wtorek 5 luty

700 + Jana Słodyczkę (z pogrzebu)

1800 O zdrowie dla Agnieszki

I Środa 6 luty

700 + Andrzeja Piszczka (z pogrzebu)

1800 + Tadeusza Szczurka w 18 rocz. śm.

Po Mszy św. konferencja z cyklu „Z Maryją przez rok liturgiczny”

I Czwartek 7 luty

700 + Stefana Wójcika(z pogrzebu)

1800 + Janinę Pitalę, Marię Wyżgę

Po Mszy św. nabożeństwo w intencji powołań kapłańskich i zakonnych

Piątek 8 luty

700 + Katarzynę Witkowską (z pogrzebu)

1800 + Ryszarda Paluszewskiego w 19 rocz. śm., Katarzynę Mardyłę w 7 rocz. śm.

Sobota 9 lutego

700 W intencji próśb i podziękowań do MB Gajowskiej, które zostały złożone w księdze intencji

1800 + Zofię Leśniak w 16 rocz. śm., Janusza  syna, Krzysztofa Surda

Po Mszy św. Wieczór Uwielbienia Pana

V Niedziela zwykła 10 lutego

730 + Henryka Adamczyka, Andrzeja i Ryszarda

930 + Stefanię Bogucką w 18 rocz. śm., Jana męża

1130 Za parafian

Na Mszy św. chrzest otrzyma Julia Anna Krzywoń, Sebastian Piotr Bizoń, Nikodem Konrad Jończy, Iga Łowczowska

1700 + Stanisławę Łukasik, Józefa męża, zmarłych z rodziny Łukasików

Poniedziałek 21 stycznia

700 + Kazimierza Topę (z pogrzebu)

1800 + Agnieszkę Mardyłę i zmarłych z rodziny

Wtorek 22 stycznia

700 + Katarzynę Witkowską (z pogrzebu)

1800 + Stefana Wójcika (z pogrzebu)

Środa 23 stycznia

700 + Teresę Staluszkę (z pogrzebu)

1800 + Danutę Mikulską w 1 rocz. śm.

Czwartek 24 stycznia

700 + Andrzeja Piszczka (z pogrzebu)

1800 + Kazimierę i Mieczysława Sułowskich

Piątek 25 stycznia

700 + Adama Kruczkowskiego (z pogrzebu)

1800 + Adama Birgla w 14 rocz. śm.

Sobota 26 stycznia

700 W intencji próśb i podziękowań do MB Gajowskiej, które zostały złożone w księdze intencji

1800 Za parafian

III Niedziela zwykła 27 stycznia

730 + Anielę i Romana Sarnów i rodziców

930 + Józefę Sikoń w 1 rocz. śm.

1130 + Halinę Danek w 1 rocz. śm.

1700 + Zenona Smolińskiego i Krystynę Kaczmarczyk

Poniedziałek 28 stycznia

700 + Jana Maziarza w 29 rocz. śm., zmarłych z rodziny

1800 + Karola Bobka w 3 rocz. śm.

Wtorek 29 stycznia

700 + Stefana Wójcika (z pogrzebu)

1800 + Zdzisława Szlachetkę (z pogrzebu)

Środa 30 stycznia

700 + Stanisława Badurę (z pogrzebu)

1800 + ks. Władysława Wiechcia w 3 rocz. śm.

Czwartek 31 stycznia

700 + Katarzynę Witkowską (z pogrzebu)

1800 + Zofię i Bronisława Bodzioch oraz zmarłych rodziców

I Piątek 1 luty

700 + Józefę Stelmasińską – Żebrowską w 17 rocz. śm., zmarłych z rodziny

1800 + Mieczysława i Aleksandra Piszczka, Marię i Ignacego Piszczek, Stanisława i Herminę Piszczek

Po Mszy św. nabożeństwo do Serca Pana Jezusa

I Sobota 2 lutego Święto Ofiarowania Pańskiego

700 W intencji próśb i podziękowań do MB Gajowskiej, które zostały złożone w księdze intencji

Po Mszy św. różaniec prowadzi Róża św. Maksymiliana Kolbe

900 + Kazimierza Topę (z pogrzebu)

1800 + Józefa Pabiana w 14 rocz. śm.

IV Niedziela zwykła 3 lutego

730 + Za parafian

930 + Julię i Franciszka Żyłę

1130 + Franciszka Piszczka w 17 rocz. śm.

1700 + Antoniego Ciesielskiego, Rozalię żonę, zmarłych z rodziny

Poniedziałek 14 stycznia

700 + Teresę Staluszkę (z pogrzebu)

1800 Dziękczynna w 50 rocz. urodzin Beaty z prośbą o Boże błogosławieństwo i opiekę MB

Wtorek 15 stycznia

700 + Marię Kruczkowską (z pogrzebu)

1800 Dziękczynna w 35 rocz. ślubu Marii i Krzysztofa Wawrzynek za dotychczasowe łaski z prośba o dalsze błogosławieństwo i opiekę MB

Środa 16 stycznia

700 + Stefanię Słup (z pogrzebu)

1800 + Halinę Danek (z pogrzebu)

Czwartek 17 stycznia

700 + Zdzisława Szlachetkę (z pogrzebu)

1800 + Henryka Oliwę

Piątek 18 stycznia

700 + Ewę Przennakowską (z pogrzebu)

1800 W intencji zmarłych wypominanych w wypominkach rocznych

Sobota 19 stycznia

700 W intencji próśb i podziękowań do MB Gajowskiej, które zostały złożone w księdze intencji

1800 + Franciszka Nazima, Piotra, Grzegorza i Janinę

II Niedziela zwykła 20 stycznia

730 + Jana Pietrzyka w 8 rocz. śm., Janinę żonę, Stanisława i Krystynę Wątor

930 + Zofię, Stanisława Rzewuskich, Tadeusza i Lesława

1130 + Stanisława Wącława w 18 rocz. śm., Irenę żonę , Kazimierza Przeworskiego

1700 Za parafian

Poniedziałek 7 stycznia

700 + Stefana Wójcika (z pogrzebu)

1800 + Janinę Pitalę, Antoniego i Marię Kotaś

Wtorek 8 stycznia

700 + Edwarda Piszczka (z pogrzebu)

1800 + Kazimierza Topę (z pogrzebu)

Środa 9 stycznia

700 + Magdalenę Stryjniak – Dombrowską (z pogrzebu)

1800 + Stanisława Badurę (z pogrzebu)

Czwartek 10 stycznia

700 + Adama Kruczkowskiego (z pogrzebu)

1800 + Władysława Pachel (z pogrzebu)

Piątek 11 stycznia

700 + Wiesława Wątora (z pogrzebu)

1800 + Jana Ostafina, Stanisława Malca, Mieczysława syna, Józefa Marcisza i zmarłych z rodziny

Sobota 12 stycznia

700 W intencji próśb i podziękowań do MB Gajowskiej, które zostały złożone w księdze intencji

1700 O zdrowie, Boże błogosławieństwo i opiekę Pani Gajowskiej dla seniorów z naszej parafii

1800 + Andrzeja Kamińskiego w 22 rocz. śm.

Po Mszy św. Wieczór Uwielbienia Pana

Niedziela 13 stycznia – Niedziela Chrztu Pańskiego

730 + Wiktorię Nowak, Andrzeja męża, Józefę Furtak

930 + Mieczysława i Czesławę Piszczek

1130 Za parafian

Na Mszy św. chrzest otrzymają Michalina Julia Pułczyńska, Nadia Syrek, Iga Helena Radoń, Oliwier Adam Janusz

1700 O Boże błogosławieństwo i opiekę MB dla Amelii Kraus z okazji 3 rocz. urodzin

Poniedziałek 31 grudnia

1800 1) + Stanisława Badurę w 1 rocz. śm. (z pogrzebu)

2) + Kazimierza Orzechowskiego

Wtorek  1 stycznia – Uroczystość Bożej Rodzicielki Maryi

730 Za parafian

930 + Jana Boguckiego w 60 rocz. śm., Helenę żonę, Jana syna

1130 + Józefa i Jerzego Gargul w 22 rocz. śm., zmarłych rodziców

1700 + Helenę Szczurek w 12 rocz. śm., , Andrzeja syna, Jana Szczurka

I Środa 2 stycznia

700 + Katarzynę Witkowską (z pogrzebu)

1800 1) O rozwój kultu MB Gajowskiej

2) + Mieczysława Dobosza i Krzysztofa

Po Mszy św. nabożeństwo do MB Gajowskiej i konferencja z cyklu „ Z Maryją przez Rok Liturgiczny”

I Czwartek 3 stycznia

700 + Marię Kruczkowską (z pogrzebu)

1800 + Jana Słodyczkę (z pogrzebu)

Po Mszy św. nabożeństwo w intencji powołań kapłańskich i zakonnych

I Piątek 4 stycznia

700 + Zdzisława Szlachetkę (z pogrzebu)

1800 + Genowefę i Józefa Pinkowskich, zmarłych z rodziny

Po Mszy św. nabożeństwo do Serca Pana Jezusa

I Sobota 5 stycznia

700 W intencji próśb i podziękowań do MB Gajowskiej, które zostały złożone w księdze intencji

Po Mszy św. różaniec prowadzi Róża św. Joanny Beretty Molla

1800 1) + Helenę Mrowczyk w 13 rocz. śm. , Jana męża, zmarłych z rodziny

Niedziela 6 stycznia – Uroczystość Objawienia Pańskiego

730 + Janusza Rogodę, Stanisława i Mariusza Sikorę, zmarłych z rodziny

930 Za parafian

1130 Dziękczynna w 1 rocz. urodzin Wiktora Marka z prośbą o Boże błogosławieństwo i opiekę MB

1700 + Stanisława Kurlita  w 2 rocz. śm., Teresę żonę i Adama Jurka

Poniedziałek 24 grudnia

700 1) +Teresę i Stanisława Kurlit, Adama Jurka

2) Stanisławę, Mariana Kurlit, Andrzeja Jaska

Wtorek  25 grudnia- Uroczystość Narodzenia Pańskiego

2400 Za parafian

730 + Jana Raka, Stanisława i Wiktorię Nazim, Józefa

930 Dziękczynna z okazji 50 rocz. ślubu Haliny i Jana z prośbą o Boże błogosławieństwo i opiekę MB

1130 + Józefa Łukasika w 26 rocz. śm., Stanisławę i zmarłych z rodziny Łukasików

1700 + Stanisława i Marię Mardyła

Środa 26 grudnia – Święto Świętego Szczepana

730 + Kamilę Talarczyk w 14 rocz. śm.

930 + Klemesa i Annę Bylica, Teresę

1130 + Helenę i Władysława Dobosz, zmarłych rodziców

1700 + Edwarda Piszczka

Czwartek 27 grudnia

1800 1) + Krystynę i Jadwigę

Piątek 28 grudnia

1800 1) + Jana Tylka

Sobota 29 grudnia

700 W intencji próśb i podziękowań do MB Gajowskiej, które zostały złożone w księdze intencji

1800 1) + Aleksandra Piszczka w 2 rocz. śm.

Niedziela 30 grudnia – Święto Świętej Rodziny

730 Za parafian

930 W 40 rocz. urodzin Jarosława z prośba o Boże błogosławieństwo, dary Ducha Świętego, opiekę św. Józefa

1130 1) W intencji Jubliatów obchodzących jubileusze małżeństwa

2) Dziekczynna w  10 rocz. ślubu Katarzyny i Tadeusza z prośbą o Boże błogosławieństwo i opiekę MB

1700 + Helenę i Piotra Danek, Helenę i Jana Wącław, Jerzego Stożka

Poniedziałek 17 grudnia

1800 1) O przywrócenie wzroku dla Jana

Wtorek  18 grudnia

1800 1) + Wacławę Reiss, Marię Surówkę

2) + Adama Walusiaka, Stefanię żonę, ich dzieci

Środa 19 grudnia

1800 1) O potrzebne łaski i Bożą pomoc w wyborze drogi życiowej dla Dariusza

Czwartek 20 grudnia

1800 1) + Wiktorię Bobek, Jana Bobka, Józefa i Tadeusza

2) + Wandę Wronę

III Piątek 21 grudnia

1800 1) W intencji wypominanych w wypominkach rocznych

2) O Boże błogosławieństwo i potrzebne łaki dla Arkadiusza w 1 rocz. urodzin

Sobota 22 grudnia

700 W intencji próśb i podziękowań do MB Gajowskiej, które zostały złożone w księdze intencji

1800 1) O zdrowie i Boże błogosławieństwo dla córki Marty z okazji urodzin

IV Niedziela Adwentu 23 grudnia

730 + Marię Sikorską w 7 rocz. śm.

930 + Ryszarda Radwana w 7 rocz. śm.

1130 Za parafian

1700 + Waldemara Lentnera w 1 rocz. śm.

Poniedziałek 10 grudnia

1800 1) O zdrowie i siły duchowe dla Magdaleny

Wtorek  11 grudnia

1800 1) + Jana Machaja w 3 rocz. śm., Józefę Machaj, Ryszarda syna

2) + Zdzisława Szlachetkę (z pogrzebu)

Środa 12 grudnia

1800 1) O rozwój kultu MB Gajowskiej

2) + Aleksandrę Wątor, Józefa m., zmarłych z rodziny

3) + Ewę Przennakowską (z pogrzebu)

Po Mszy św. I konferencja z cyklu „Z Maryją przez Rok Liturgiczny”

Czwartek 13 grudnia

1800 1) + Cecylię Mardyłę (z Brożków)

2) + Halinę Danek (z pogrzebu)

Piątek 14 grudnia

1800 1) Dziękczynna w 3 rocz. urodzin Martusi za dar życia z prośbą o zdrowie , Boże błogosławieństwo i opiekę MB

2) + Aleksandra Kucharskiego i zmarłych z rodziny

Sobota 15 grudnia

700 W intencji próśb i podziękowań do MB Gajowskiej, które zostały złożone w księdze intencji

1800 1) + Ludwika Wilkosz, Janinę żonę, Wilhelma i Andrzeja

III Niedziela Adwentu 16 grudnia

730 + Helenę Wątor

930 + Józefa Korzeniaka w 8 rocz. śm., zmarłych z rodziny

1130 Za parafian

1700 + Aleksandrę i Adama Szczurek

Poniedziałek 3 grudnia

1800 1) + Andrzeja Kościółka w 3 rocz. śm.

Wtorek  4 grudnia

1800 1) + Ks. Mikołaja Żądło, Katarzynę, Andrzeja, Mikołaja Żądło, Józefa Marcisza, zmarłych z rodziny

2) + Piotra i Marię Szpakowskich w rocz. śm.

I Środa 5 grudnia

1800 1) + Janinę Pitalę, Zbigniewa Wójciaka

Po Mszy św. nabożeństwo do MB Gajowskiej

I Czwartek 6 grudnia

1800 1) + Lucynę Orzechowską w 1 rocz. śm.

2) Dziękczynna z okazji 18 rocz. urodzin Krystiana oraz o dalsze łaski dla niego i jego siostry Marleny

Po Mszy św. nabożeństwo w intencji powołań kapłańskich i zakonnych

I Piątek 7 grudnia

1800 1) + Wioletę Piwowarczyk w 24 rocz. śm.

2) + Lucynę Orzechowską (z pogrzebu)

Po Mszy św. nabożeństwo do Serca Pana Jezusa

Sobota 8 grudnia- Uroczystość Niepokalanego Poczęcia NMP

700 W intencji próśb i podziękowań do MB Gajowskiej, które zostały złożone w księdze intencji

1600 1) + Adama Kruczkowskiego (z pogrzebu)

1800 1) + Stefana Wójcika (z pogrzebu)

1900 Wieczór Uwielbienia Pana

II Niedziela Adwentu 9 grudnia

730 + Kazimierza, Mariannę Pitala, Jana, Kunegundę Topa, ich synów

930 + Ryszarda Tylka w 26 rocz. śm. i zmarłych z rodziny

1130 W intencji Bogu wiadomej z prośbą o Boże błogosławieństwo

1700 Za parafian

Poniedziałek 26 listopada

1800 1) Ryszarda Szmalec (z pogrzebu)

Wtorek 27 listopada

1800 1) + Katarzynę Witkowską (z pogrzebu)

Środa 28 listopada

1800 1) + Zdzisława Szlachetkę (z pogrzebu)

Czwartek 29 listopada

1800 1) + Tadeusza Sewiło w 16 rocz. śm.

2) + Jana Słodyczkę (z pogrzebu)

Piątek 30 listopada

1800 1) + Andrzeja Jaska, Stanisławę, Mariana, Teresę, Stanisława Kurlit

2) + Andrzeja Basiorkę

I Sobota 1 grudnia

700 W intencji próśb i podziękowań do MB Gajowskiej, które zostały złożone w księdze intencji

Po Mszy św. różaniec prowadzi Róża św. Siostry Faustyny

1730 Nieszpory adwentowe

1800 1) + Marię i Mariana Kulej, Jerzego Kukłę

2) + Piotra Koptę (z pogrzebu)

I Niedziela Adwentu 2 grudnia

730 + Leona Kucińskiego w 35 rocz. śm., Eleonorę ż.

930 + Zdzisława Szlachetkę w 1 rocz. śm.

1130 Za parafian

Na Mszy św.chrzest otrzymają: Natan Dziwisz, Tomasz Piskorz

1700 + Marię Piszczek w rocz. śm., Stanisława m., oraz zmarłych z rodziny Piszczków i Wątorów

Poniedziałek 19 listopada

1800 1) + Jana Mączkę w 27 rocz. śm.

Wtorek 20 listopada

1800 1) + Anielę Salawę w 2 rocz. śm., Franciszka męża

Środa 21 listopada

1800 1) + Stanisława Smyraka w 2 rocz. śm.

Czwartek 22 listopada

1800 1) Dziękczynna za ocalenie życia Stanisława

2) + Marię Kruczkowską (z pogrzebu)

Piątek 23 listopada

1800 1) + Józefę Dobosz (z pogrzebu)

2) + Magdalenę Stryjniak – Dombrowską (z pogrzebu)

Sobota 24 listopada

700 W intencji próśb i podziękowań do MB Gajowskiej, które zostały złożone w księdze intencji

1800 1) + Krystynę Hetmańską

Uroczystość Chrystusa Króla Wszechświata 25 listopada

730 + Andrzeja Nowaka, Wiktorię ż., Stanisława Kowalczyka, Reginę ż., zmarłych z całej rodziny

930 + Andrzeja Bobka

1130 Za parafian

1700 + Józefa Biela