Poniedziałek 16 kwietnia

1800 + Adama i Marię Kruczkowskich

+ Stefana Kąckiego (z pogrzebu)

Wtorek 17 kwietnia

1800 +  Mieczysława i Marię Przetockich, Andrzeja syna

Środa 18 kwietnia

1800 + Marka Fornala i Kazimierza Fornala

+ O zdrowie i błog. Boże, opiekę MB dla Anny, Andrzeja i ich dzieci

Czwartek 19 kwietnia

1800  + Halinę Danek (z pogrzebu od Róży św. Faustyny

III Piątek 20 kwietnia – Msza zbiorowa za zmarłych, wypominki i Koronka

1800 1/ +Stefanię Bobek, +Jana Słodyczkę, +Czesława Piszczka, +Stanisława Tyrkę, +Leopolda Szymulę, +Józefę Pilch, +Zofię Salawę, +Grażynę Orlińską, +Stefana Wójcika, +Stanisława Króla, +Lucynę Maj, +Renatę Witek

Sobota  21 kwietnia

1800 * W 30 r. ślubu Doroty i Mieczysława z prośbą o potrzebne łaski i opiekę MB

IV NIEDZIELA WIELKANOCY 22 kwietnia

730  + Władysława Mardyłę w 26 r. śm., Helenę ż.

930  * Dziękczynna z okazji 88 rocznicy urodzin Czesława z prośbą o dalsze łaski

1130 * W 25 r. ślubu Janiny i Krzysztofa dziękczynna za otrzymane łaski

z prośbą o dalsza opiekę MB Gajowskiej

Po Mszy chrzest Szymona Piotra Madejczyka

1700 * ZA PARAFIAN

Poniedziałek 9 kwietnia

1800 + zm. z rodziny Szuckich

+ Helenę Romek w 41 r. śm., Romana Romka

Wtorek 10 kwietnia

1800 +  Jana Słodyczkę (z pogrzebu)

Środa 11 kwietnia

1800 + Jana i Janinę Pietrzyk i ich rodziców

Czwartek 12 kwietnia

1800  + Walentego Cholewę w 10 r. śm.

Piątek 13 kwietnia

1800 + Janinę Pyzik

Sobota  14 kwietnia

1800 + Jana Tylka, Ryszarda, Adama, rodziców: Jana i Walerię

+ Czesława w 9 r. śm. i zm. z rodz. Czajów, Szczepaników, Wężowskich, Bogaczy, Podsiadło, Galonów i ks. Władysława

Poza Mszą chrzest Adam Gargul

III NIEDZIELA WIELKANOCY 15 kwietnia

730  + Anielę i Romana Sarnę i córkę Stanisławę

930  * W 30 r. ślubu Doroty i Leszka o błog. Boże i potrzebne łaski w rodzinie

1130 * Za PARAFIAN

1700  * Dziękczynna z okazji 1 rocz. urodzin Zuzanny z prośbą o Boże bł. i opiekę MB

Poniedziałek Wielkanocny 2 kwietnia

730 * W 40 r. ślubu Danuty i Stanisława Piwowarczyków o dalszą opiekę MB i błogosławieństwo Boże

930 + Wincentego Boczkalę, Marie ż., Józefa s.

1130 CHRZEST: Arkadiusz Dominik JANTOS; Alina Maria BABICZ

1700 + Franciszka Wątora i rodziców: Marię i Ignacego

Wtorek w oktawie Wielkanocy 2 kwietnia

1800 + Halinę Danek (z pogrzebu)

I Środa w oktawie Wielkanocy 4 kwietnia

1800 * W int. podziękowań i próśb do MB Gajowskiej

+  Ryszarda Radwana

I Czwartek w oktawie Wielkanocy 5 kwietnia

1800   + Edwarda Piszczka

I Piątek w oktawie Wielkanocy 6 kwietnia

1800 * W 16 r. ur. Szymona i w 17 r. śm. Mieczysława Pinkowskiego

+ Janinę Pitalę, Michała Piskorza

I Sobota  w oktawie Wielkanocy 7 kwietnia

1800 * Dziękczynna za otrzymane łaski z prośbą o zdrowie i dalsze błogosławieństwo Boże dla pewnej rodziny.

Po Mszy św. chrzest Izabel Szatkowska

NIEDZIELA MIŁOSIERDZIA BOŻEGO – 8 kwietnia

730 * W 18 r. urodzin Filipa dziękczynna z prośbą o bł. Boże w dorosłym życiu

930  + Annę i Józefę Staszel, synów i córki

1130 Uroczysta Suma w int. OJCZYZNY

1700 + Danutę Piszczek w 1 r. śm.

Wielki Poniedziałek 26 marca

1800  + Józefa Wątora, Aleksandrę ż., Jana Raka

+ Stanisława Kurlita (z pogrzebu)

Wielki Wtorek 27 marca

1800  + Stanisława Tyrkę (z pogrzebu)

Wielka Środa 28 marca

1800  + Jerzego, Józefę i Władysława Jeżaków

+  Katarzynę Witkowską (z pogrzebu)

Wielki Czwartek 29 marca

1800   * Dziękczynna za sakrament kapłaństwa z prośbą o Boże błog. dla kapłanów posługujących w naszej parafii (Intencja od Apostolatu Złota Róża i Margaretka)

O powołania z naszej parafii do służby Bogu w kapłaństwie lub życiu zakonny

Wielki Piątek 30 marca

1500 Nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego w wypominkami rocznymi

1700 Nabożeństwo DROGI KRZYŻOWEJ

1800 LITURGIA MĘKI PAŃSKIEJ

Wielka Sobota  31 marca

1900  LITURGIA WIGILII PASCHALNEJ

+ Zofię i Macieja Tylków, Adama i Józefa synów

+ Czesława Dydułę w 4 r. śm.

NIEDZIELA ZMARTWYCHWSTANIA PAŃSKIEGO – 1 kwietnia

700  PROCESJA REZUREKCYJNA

730   * ZA PARAFIAN

+ Stefana Wójcika

930  + Ryszarda Tylka i rodziców: Jana i Walerię

1130   + Antoniego Trelę w 1 r. śm.

1700  + Walerię Bogucką w 1 r. śm.

Poniedziałek 19 marca Uroczystość Św. Józefa Oblubieńca i Dzień Spowiedzi Św.

900 + Jana Tylka

1100 + Kazimierza Musiała (z pogrzebu)

+ Stanisławę Kurlit (z pogrzebu)

1800 + Józefa Kruczkowskiego

+ Józefa Frasika (z pogrzebu)

Wtorek 20 marca ZAKOŃCZENIE REKOLEKCJI

800  + Aleksandra Kucharskiego (z pogrzebu)

930 + Wiesława Piszczka (z pogrzebu)

1100 + Stanisława Tyrkę (z pogrzebu)

1600 + Janinę Nowak (z pogrzebu)

1800 + Franciszka, Marię, Władysława i Franciszkę Rak oraz Stanisława i Annę wnuków, Marię i Adama Kaczmarków

Środa 21 marca

1800 + Janinę Mak w 4 r. śm.

+ Jana Korzeniaka w 23 r. śm., Jerzego s. i zm. z rodz.

Czwartek 22 marca

1800 + Stefanię Słup (z pogrzebu)

Piątek 23 marca

1800 + Jana Bartosika w 14 r. śm.

+ Jana Pyzika

Sobota 24 marca

1800 + Czesława Rychlickiego w 20 r. śm.

+ Jacka Irzyka, Walerię i Kazimierza Pabian

Niedziela Palmowa – 25 marca

730  * W 60 r. urodzin Lucyny z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o Boże bł. i opiekę MB Gajowskiej

930 + Józefa Pinkowskiego, Genowefę ż., i zm. z rodziny

1130 + Jerzego Gargula w 22 r. śm.

1600 GORZKIE ŻALE

1700 * ZA PARAFIAN

Poniedziałek 12 marca

1800 + Piotra Jodłowskiego w 2 r. śm., Mirosława s.

+ Halinę Danek (z pogrzebu)

Wtorek 13 marca

1800 + Annę i Piotra Rydz, Czesławę Wącław

Środa 14 marca

1800 + Władysławę i Franciszka Kłósek

+ Stefanię Słup (z pogrzebu)

Czwartek 15 marca

1800 + Jacka Szurleja w 9 r. śm.

+ Renatę Witek (z pogrzebu)

III Piątek 16 marca Msza zbiorowa, wypominki, Koronka do Mił. Bożego

1800 1/ +Jana Tylka, +Stefanię Słup, +Janinę Nowak, +Stanisława Badurę, +Halinę Danek, +Marcina Ufira, +Kazimierza Musiała, +Stanisławę Kurlit, +Aleksandra Kucharskiego, Wiesława Piszczka.

2/ +Stanisława Tyrkę, +Franciszka Wątora, +Stanisława Kurlita, +Leopolda Szymulę, +Józefa Pilcha, +Zofię Salawę, +Grażynę Orlińską, +Stefanię Bobek, +Stefana Wójcika, +Stanisława Króla

Sobota 17 marca

1000 + Lucynę Maj (z pogrzebu)

1800 + Józefę i Józefa Żelazny, Genowefę c.

+ Juliannę Małusecką w 11 r. śm.

V niedziela Wielkiego Postu – 18 marca

730  + Józefę Tomasik, Stanisława m. i zm. z rodz.

930 * W 18 r. urodzin Gabrieli o dary Ducha Św. i opiekę MB

1130 + Józefa Pabiana, Walerię i Kazimierza rodziców

1600 GORZKIE ŻALE

1700 + Józefa Przennakowskiego i zm. z rodziny

Poniedziałek 5 marca

1800 + Karola Bobka w 2 r. śm.

Wtorek 6 marca

1800 * W 18 r. urodzin Marleny o zdrowie i błogosławieństwo Boże

I Środa 7 marca Nabożeństwo do MB Gajowskiej

1800 * W intencjach próśb i podziękowań do MB Gajowskiej

+ Janinę Pitalę, Józefa m., Zbigniewa Wójciaka

Czwartek 8 marca

1800 + Krzysztofa w 9 r. śm., i Michała w 4 r. śm.

Piątek 9 marca

1800 + Stanisława Korzeniaka w 25 r. śm., Janinę ż.

Sobota 10 marca

1800 + Lesława Koptę w 11 r. śm.

IV niedziela Wielkiego Postu – 11 marca

730 * W int. Parafian, aby chętnie skorzystali z nauk rekolekcyjnych i spowiedzi

930 + Jana Szczurka w 19 r. śm., Helenę ż.

1130 * Za Ojczyznę /intencja z Jerycha Różańcowego/

+ Eugeniusza Wróbla w 13 r. śm.

1600 GORZKIE ŻALE

1700 + Józefę Machaj w 2 r. śm., Jana m., Ryszarda s.

Poniedziałek 26 lutego

1800 + Ewę, Michała i Jana Piekut

Wtorek 27 lutego

1800 + Feliksa Sułowskiego w 12 rocz. śm.

Środa 28 lutego  

1800 + Józefa i Janinę Wrona, Krystynę Wrona

I Czwartek 1 marca

1800 * Dziękczynna za okazji 15 rocz. ślubu Agnieszki i Mirosława Jagusiaków z prośbą o Boże błog. i opiekę MB

I Piątek 2 marca 

1800 + Józefę i Kazimierza Kitę

+ Klemensa i Annę Bylica, Teresę Bylicę

I Sobota 3 marca

1800 + Józefa Czopka, Stefanię ż.

+ Zdzisława Mardyłę

III niedziela Wielkiego Postu – 4 marca

730 + Kazimierza Przeworskiego, Stanisława Wącława, Irenę ż.

930 + Kazimierza Przeworskiego, Stanisława i Irenę Wącław

1130 Za Parafian

1600  GORZKIE ŻALE

1700 + Mieczysława Madejczyka w 5 rocz. śm, Mariannę ż., Teresę siostrę, rodziców i teściów

Poniedziałek 19 lutego

1800 + Kazimierza Gargula w 5 r. śm.

Wtorek 20 lutego

1800 + Lesława Kulpińskiego w 7 r. śm.

Środa 21 lutego  

1800 + Adama Kruczkowskiego (z pogrzebu), + Macieja Tarnopolskiego

Czwartek 22 lutego

1800 + Lucynę Orzechowską (z pogrzebu)

Piątek 23 lutego

1800 + zmarłych z rodz. Przeworskich

Sobota 24 lutego

1800 + Stanisława Gacę w 5 r. śm., Aleksandrę i Józefa Piskorza

II niedziela Wielkiego Postu -28 lutego

730 + Józefę Tomasik, Stanisława m. i zm. z rodziny

930 + Julię, Franciszka Żyła, syna Władysława

1130 + Sławomira Sudra w 3 r. śm.

1600  GORZKIE ŻALE

1700 + Leszka Dutkiewicza

Poniedziałek 12 luty

1800 + Walentego Cholewę

+ Józefę Stelmasińską-Żebrowską w 16 r. śm. i zm. z rodziny

Wtorek 13 luty

1800 + Józefę, Stefanię Piszczek i zm. rodzice

Środa 14 luty POPIELEC    

800 + Wojciecha Szczepka, Józefę ż., Joannę ż.

1600 + Anielę Salawę, Franciszka m.

1800 + Piotra Koptę (z pogrzebu)

Czwartek 15 luty

1800 + Jana Raka, Wiktorię Nazim, Stanisława m., Józefa s.

III Piątek 16 luty

1800 1/ +Adama Kruczkowskiego, +Halinę Danek, +Renatę Witek, +Leona Korzeniaka, +Józefa Frasika, +Edwarda Piszczka, +Teresę Staluszkę, +Andrzeja Piszczka, +Romana Romka, +Krystynę Wcisło

2/ +Wiesława Wątora, +Piotra Koptę, +Ewę Przennakowską, +Krystynę Klimek, +Katarzynę Witkowską, +Marię Kruczkowską, +Józefę Piszczek, +Zdzisława Szlachetkę, +Lucynę Orzechowską, +Waldemara Lentnera

Sobota 17 luty

1800 + Józefa Kuczaja 21 rocz. śm.

+ Marcina Ufira ( z pogrzebu)

I niedziela Wielkiego Postu -18 luty

730 * Za Parafian

930 + Czesława Mardyłę w 3 r. śm., i zm. z rodziny

1130 * W 60 r. urodzin Danuty z podziękowaniem za otrzymane łaski prosząc o dalsze błog. Boże i opiekę MB Gajowskiej

1600 GORZKIE ŻALE

1700 + Józefa Wątora w 45 r. śm., Helenę ż., Stanisława zięcia, Krystynę córkę

Poniedziałek 5 luty

1800 + Jana Pabiana

+ Katarzynę Witkowską (z pogrzebu)

Wtorek 6 luty

1800 * Dziękczynna w 30 r. ślubu Anny i Witolda z prośbą o dalsze błog. Boże i opiekę MB

I Środa 7 luty

1800 * W int. podziękowań i próśb do MB Gajowskiej

+ Janinę Pitalę, Marię Wyżgę

Czwartek 8 luty

1800 + Lucynę Orzechowską (z pogrzebu)

Piątek 9 luty

1800 + Zofię Bodzioch w 19 r. śm., Bronisława m. i ich rodziców

+ Stanisława Badurę (z pogrzebu)

Sobota 10 luty

1800 + Stanisława Przeworskiego w 18 r. śm.

+ Zofię Leśniak w 15 r. śm., Janusza s.

VI Niedziela zwykła – 11 luty I dzień Nowenny Jubileuszowej „Miłosierdzie wobec potrzebujących”

730 + Eugeniusza Wącława w 9 r. śm.

930 * Za Parafian

1130 * MSZA ZA OJCZYZNĘ

+ Stanisławę Łukasik w 39 r. śm., Józefa m., zm. z rodziny

1700 + Franciszka i Stanisławę Trela, Julię i Wojciecha Gola

Poniedziałek 29 stycznia

1800 + Tadeusza Szczurka w 17 r. śm., i zmarłych z rodziny

+ Waldemara Lentnera (z pogrzebu)

+ Jana Tylka (z pogrzebu)

Wtorek 30 stycznia

1800 + Zdzisława Szlachetkę

Środa 31 stycznia

1800 + ks. Władysława Wiechcia w 2 r. śm.

+ Leopolda Szymulę w 2 r. śm. (z pogrzebu)

I Czwartek 1 luty

1800 * Za Bartosza Niedbałę o umocnienie wiary, potrzebne łaski i opiekę MB

+ Franciszka Raka, Marię ż., Jana s., Władysława Raka i dzieci, Marię i Adama Kaczmarków

I Piątek 2 luty Święto Ofiarowania Pańskiego (MB Gromnicznej)

800 + Jana, Katarzynę, Jana Ostafin, Mieczysława Malca i zm. z rodz.

1600 + Zdzisława Szlachetkę (z pogrzebu)

1800 + Franciszka Piszczka w 16 r. śm.

I Sobota 3 luty

1800 * W 50 r. ślubu Teresy i Tadeusza – int. dziękczynna z prośbą o błogosławieństwo Boże i opiekę MB

+ Władysława Króla w 17 r. śm.

V Niedziela zwykła – 4 luty

730 + Henryka Adamczyka i synów: Andrzeja i Ryszarda

930 + Józefa Bruzdę, Marię ż.

1130 Za Parafian – CHRZTY: Miłosz Aleksander WAŚNIOWSKI; Mikołaj Aleksander SŁUPIK; Wiktor Stefan MAREK

1700 * W 30 r. ślubu Małgorzaty i Jacka Syrków – dziękczynna z prośbą o błogosławieństwo Boże i opiekę MB

Poniedziałek 22 stycznia

1800 + Agnieszkę Mardyłę i zm. z rodziny

+ Waldemara Lentnera (z pogrzebu)

Wtorek 23 stycznia

1800 + Ewę Krzowską

Środa 24 stycznia

1800 * W int. pracowników firmy „Poznajemy Świat” o opiekę MB i błogosławieństwo Boże w pracy i w życiu prywatnym

+ Renatę Witek (z pogrzebu)

Czwartek 25 stycznia

1800 + Adama Birgiela w 13 r. śm.

Piątek 26 stycznia

1800 + Anielę i Romana Sarnów

+ Jana Tylka (z pogrzebu)

Sobota 27 stycznia

1800 + Katarzynę Witkowską (z pogrzebu)

+ Stanisława, Zofię Rzewuskich, Tadeusza syna, Lesława zięcia

IV Niedziela zwykła – 28 stycznia

730 * W 85 r. urodzin Józefy – dziękczynna za otrzymane łaski z prośbą o zdrowie i bł. Boże na dalsze lata

930 + Józefa Pabiana w 13 r. śm.

1130 + Mieczysława Sułowskiego w 10 r. śm., Kazimierę ż.

1700 + Piotra i Helenę Danek, Jana, Helenę Wącław, Jerzego Stożka

Poniedziałek 15 stycznia

730 + Józefę Pilch (z pogrzebu)

1800+ Zdzisława Szlachetkę (z pogrzebu)

Wtorek 16 stycznia

730  + Genowefę Stolarczyk (z pogrzebu)

1800 + Jana Pietrzyka w 7 r. śm., Janinę ż., Stanisława i Krystynę Wątor

Środa 17 stycznia

730  + Stefanię Bobek (z pogrzebu)

1800 + Henryka Oliwę

Czwartek 18 stycznia

730  + Leona Korzeniaka  (z pogrzebu)

1800 * W 10 r. ur. Adrianny dziękczynna z prośbą o światło Ducha Św. w przygotowaniu do przyjęcia sakramentu pokuty i Eucharystii

III Piątek 19 stycznia – Msza zbiorowa

1800 1/+Romana Romka, +Stefanię Guzik, +Lucynę Orzechowską, +Adama Kruczkowskiego, +Marcina Ufira, +Kazimierza Musiała, +Stanisławę Kurlit, +Aleksandra Kucharskiego, +Wiesława Piszczka, +Stanisława Tyrkę

2/+Franciszka Wątora, +Stanisława Kurlita, +Leopolda Szymulę, +Józefę Pilch, +Zofię Salawę, +Grażynę Orlińską, +Stefanię Bobek, +Stefana Wójcika, +Stanisława Króla, +Lucynę Maj

Sobota 20 stycznia

1700 Msza św. w intencji Seniorów

1800 +Józefa Piszczka

+ Franciszka Nazima, Piotra, Grzegorza synów i Janinę, Piotra Koptę

III Niedziela zwykła – 21 stycznia

730 + Stanisława Wącława w 17 r. śm., Irenę ż., Kazimierza Przeworskiego

930 * O Boże błog. zdrowie i potrzebne łaski dla Józefy oraz o zbawienie

wieczne dla + Aleksandra

1130 + Stefanię Bogucką w 17 r. śm., Jana m.

1700 + Zenona Smolińskiego w 7 r. śm., Krystynę Kaczmarczyk w 27 r. śm.

Poniedziałek, 8 stycznia

730 + Piotra Koptę (z pogrzebu)

1800+ Marię Kruczkowską (z pogrzebu)

Wtorek, 9 stycznia

730  + Stanisławę Kurlit w 1 r. śm. (z pogrzebu)

1800 + Janinę Pitalę, Antoniego Kotasia

Środa 10 stycznia

730  + Czesławę Piszczek (z pogrzebu)

1800 + Jana Pabiana, Lucynę córkę (z pogrzebu)

Czwartek 11 stycznia

  730  +  Zofię Salawę (z pogrzebu)

1800 + Józefę Piszczek (od PKO SA – z pogrzebu)

Piątek 12 stycznia

730  +  Franciszka Kozuba (z pogrzebu)

1800 + Marię i Mieczysława Przetockich, Andrzeja s., Wioletę wnuczkę w 23 r. śm.

Sobota 13 stycznia

1500 Msza ślubna w int. Joanny Suder i Oskara Długosza

1800 * W 50 r. ślubu Janiny i Henryka na podziękowanie za wszelkie dobro w tym czasie otrzymane z prośbą o zdrowie i dalszą opiekę MB Gajowskiej

+ Stefanię Guzik (z pogrzebu)

II Niedziela zwykła – 14 stycznia

730 + Wiktorię Nowak, Andrzeja męża

930 * Dziękczynna w 18 r. urodzin Piotra z prośbą o dary Ducha św. i opiekę MB

* O zdrowie i opiekę MB Gajowskiej dla pewnej osoby

1130 * Dziękczynna w 37 r. ślubu Haliny i Krzysztofa z prośbą dalsze błog. Boże

Po Mszy św. chrzest: Artur Ksawery SANOCKI

1700 + Janusza Rogodę, Stanisława i zm. z rodziny

Poniedziałek 1 stycznia Nowy Rok 2018

730 + Jana Kłysia, Marię ż., Mieczysława Majdzika, Janinę ż., Elżbietę córkę

930 + Mieczysława i Czesławę Piszczek

1130 + Andrzeja Fornala w 18 r. śm.

1700 + Mieczysława Dobosza , Krzysztofa syna

Wtorek 2 stycznia

  730  + Anielę Salawę (z pogrzebu)

1800 + Bronisława Gadochę

I Środa 3 stycznia

1800 * W int. próśb i podziękowań do MB Gajowskiej

*O opiekę MB nad osobami, które modliły się w Jerycho Różańcowym w int. Ojczyzny od 29 XI do 8 XII 2017r.

I Czwartek 4 stycznia

730  + Franciszka Wątora (z pogrzebu)

1800 + Władysławę Sikorę

I Piątek 5 stycznia

1800 + ks. Mikołaja Żądło, Katarzynę, Andrzeja, Mikołaja Żądło,

Józefa Marcisza i zm. z rodz.

+ Helenę Mrowczyk w 12 r. śm., Jana m. i zm. z rodz.

Objawienie Pańskie  – 6 stycznia – Trzech Króli

730 + Stanisława Kurlita w 1 r. śm., Teresę ż.

930 * Dziękczynna z okazji 18 urodzin Michała z prośbą o błog. B. i dary Ducha Św.

1130 + Aleksandra Piszczka w 2 rocz. śm.

Po Mszy św. sakrament chrztu św.: Grzegorz Paweł BIRGIEL

1700 + Andrzeja Kamińskiego w 21 r. śm.

Niedziela Chrztu Pańskiego  – 7 stycznia

730 + Genowefę i Józefa Pinkowskich i zm. z rodz.

930 + Helenę Szczurek, Andrzeja s. w 11 r. śm., Jana m.

1130 * Dziękczynna w 70 r. urodzin Ks. Proboszcza

CHRZEST: Amelia Anna SYREK, Ksawery Dariusz PIECYK, Szymon Franciszek MAJEWSKI

1700 + Józefa i Jerzego Gargul, rodziców i teściów

Boże Narodzenie – Poniedziałek 25 grudnia

000 Pasterka w int. parafian

730 + Wiesława Łukasika w 3 r. śm., Irenę i Mieczysława rodziców,

oraz Mariannę i Kazimierza Kuternak

930 + Józefa Łukasika w 25 r. śm., Stanisławę ż. i zmarłych z rodziny Łukasików

1130 + Jana i Antoninę Kuchta, Marię i Stefanię Kuchta

+ Katarzynę Witkowską (z pogrzebu)

1700 * W int. Magdy, Marcina i Mateusza Musiałów z podziękowaniem za łaski I Boże błogosławieństwo z prośbą o dalsze

Św. Szczepana – Wtorek 26 grudnia

730 + Helenę i Władysława Dobosz i ich rodziców

930 + Ryszarda Radwana w 6 r. śm.

1130 + Wiesława Piszczka (z pogrzebu)

1700 + Piotra Koptę

Środa 27 grudnia

1800 + Marię Piszczek, Stanisława m., Helenę c., Władysława syna

Czwartek 28 grudnia

1800 + Marię Kruczkowską

Piątek 29 grudnia

730  + Stanisława Tyrkę (z pogrzebu)

1800 + Piotra Koptę

Sobota 30 grudnia

730  + Janinę Pietrzyk (z pogrzebu)

1800 + Aleksandra Piszczka w 1 r. śm.

Niedziela Świętej Rodziny  – 31 grudnia

730 + Halinę Targosz, Eugenię Adamczyk, Henryka, Ryszarda, Andrzeja Adamczyk

930 * O potrzebne łaski, zdrowie i opiekę MB dla rodziny Wieczorków

1130 + Józefę Piszczek (PKO SA)

1700 + Władysławę Sikorę

Poniedziałek 18 grudnia

1700 + Wacławę Reiss, Marię Surówka, Jana m.

+ Ludwika Wilkosza, Janinę ż., Wilhelma i Andrzeja

+ Kazimierza Musiała (z pogrzebu)

Wtorek 19 grudnia

1700 + Aleksandrę Wątor, Józefa m., zm. z rodziny

Środa 20 grudnia

1700 + Helenę, Adama Adamczyk, zm. z rodziny

+ Jana Machaja w 2 r.. śm., Józefę ż., Ryszarda s.

Czwartek 21 grudnia św. Piotra Kanizjusza

1700 + Ewę Przennakowską (z pogrzebu)

Piątek 22 grudnia   

1700   + Jadwigę i Krystynę

+ Wandę Wronę w 2 r. śm.

Sobota 23 grudnia

  730  Roraty: + Marcina Ufira (z pogrzebu)

1700  + Wiktorię, Jana, Józefa, Tadeusza Bobek + Adama Walusiaka, Stefanię ż., Teresę c., Kazimierza, Jana, Andrzeja synów

IV Niedziela Adwentu24 grudnia

730 + Teresę Kurlit, Stanisława m., Mariana Kurlita, Stanisławę ż., Irenę i Stanisława Wącław, Andrzeja Jaska

930 + Teresę Bylicę, Annę i Klemensa Bylica

1130 * Za parafian

1300  + Edwarda Piszczka (z pogrzebu)

Poniedziałek 11 grudnia św. Damazego I, papieża

1700 + Piotra Koptę

+ Aleksandra Koptę w 1 r. śm.

Wtorek 12 grudnia NMP z Guadelupe

1700 + Ewę Przennakowską (z pogrzebu)

Środa 13 grudnia św. Łucji

1700 + Aleksandra Kucharskiego (z pogrzebu)

* O szczęśliwy przebieg operacji dla Anny

Czwartek 14 grudnia św. Jana od Krzyża

1700 * W 2 rocznicę urodzin Martusi – dziękczynna z prośbą o dary Ducha Św.i opiekę MB Gajowskiej

III Piątek 15 grudnia   Msza zbiorowa za zmarłych, Wypominki i Koronka do Mił. B.

1700 1/+Lucynę Maj, +Renatę Witek, +Leona Korzeniaka, +Józefa Frasika, +Edwarda Piszczka, +Teresę Staluszkę, +Andrzeja Piszczka, +Romana Romka, +Krystynę Wcisło, +Wiesława Wątora

2/+Stefanię Guzik, +Piotra Koptę, +Ewę Przennakowską, +Krystynę Klimek, +Katarzynę Witkowską, +Marię Kruczkowską, +Józefę Piszczek, +Jana Pabiana, +Zdzisława Szlachetkę, +Józefę Kitę

Sobota 16 grudnia

730  Roraty: + Krystynę Klimek (z pogrzebu)

1700  + Marię Sypkę, Janusza Jantosa

+ Cecylię Mardyłę

III Niedziela Adwentu – 17 grudnia

730 + Mariannę, Kazimierza Pitalę, Jana i Kunegundę Topa, synów i zm. z rodziny

930 + Józefa Korzeniaka w 7 r. śm. i zm. z rodziny

1130 * W 18 r. urodzin Kacpra o zdrowie i bł. Boże w dorosłym życiu

1700  + Marię Kulej, Mariana m., Jerzego Kuklę

Poniedziałek 4 grudnia św. Barbary

1700 + Helenę Kubik

+ Mariana Czeremugę w 14 r. śm.

Wtorek 5 grudnia

1700 + Wiesława Wątora (z pogrzebu)

+ Aleksandra Kucharskiego (z pogrzebu)

I Środa 6 grudnia św. Mikołaja

1700 * W int. podziękowań i próśb do MB Gajowskiej

  • W 10 r. urodzin Mikołaja i Mateusza na podz. za otrzymane łaski z prośbą o opiekę MB Gajowskiej i dary Ducha Świętego

I Czwartek 6 grudnia św. Ambrożego

1700 + Janinę Pitalę, Władysława Kotasia

Piątek 8 grudnia Uroczystość Niepokalanego Poczęcia NMP

800 + Klemensa Bylicę, Annę ż., Teresę

1600 + Krystynę Wcisło

1700 + Mariannę Madejczyk w 11 r. śm., Mieczysława m.

Sobota 8 grudnia

730  Roraty: + Stanisławę Kurlit (z pogrzebu)

1700  * W int. uczestników pielgrzymki szlakiem męczenników: bł. Jerzego Popiełuszki i św. Maksymiliana Kolbe o opiekę MB

+ Walerię Bogucką, Antoninę i Karola Kucharskich, Katarzynę i Stanisława Boguckich

II Niedziela Adwentu – 10 grudnia

730 + Wiesława Piszczka

930 + Ryszarda Tylka w 26 r. śm.

1130 * O Boże błogosławieństwo dla Adasia Pajorka z okazji ukończenia 2 lat życia i Mateuszka o zdrowie i bł. Boże w rodzinie

1700  * Za Parafian

Poniedziałek 27 listopada

1800 * W int pielgrzymów szlakiem męczenników: bł. Jerzego Popiełuszki i św. Maksymiliana Kolbe o dalsza opiekę MB

+ Tadeusza Sewiło w 15 r. śm.

Wtorek 28 listopada

1800 + Stefanię Guzik (z pogrzebu)

Środa 29 listopada

1800 + Mieczysława, Franciszkę, Stanisława i Sławomirę Jodłowskich

+ Teresę Bylica, Janinę i Edwarda rodziców, Jadwigę siostrę z mężem

Czwartek 30 listopada św. Andrzeja Apostoła

1800 + Andrzeja Jaska, Stanisławę i Mariana Kurlit, Teresę i Stanisława Kurlit

I Piątek 1 grudnia

1800 + Krystynę Wcisło

+ Mieczysława, Macieja i zm. z rodz. Marków

I Sobota 2 grudnia

1800  + Edwarda Piszczka (z pogrzebu)

+ Kazimierza Musiała (z pogrzebu)

I Niedziela Adwentu – 3 grudnia

730 + Kamilę Talarczyk w 13 r. śm.

930 * Za Parafian

1130 + Marię Kruczkowską (z pogrzebu)

1700  + Andrzeja Kościółka w 2 r. śm.

Poniedziałek 20 listopada św. Rafała Kalinowskiego

1800 + Helenę Kubik

+ Anielę, Józefę Salawę w 1 r. śm., Franciszka m.

Wtorek 21 listopada Ofiarowanie NMP

1800 + Jana Mączkę w 26 r. śm.

Środa 22 listopada św. Cecylii

1800 + Stanisława Przeworskiego, Sławomira zięcia

+ Jana Boguckiego, Stefanię ż.

Czwartek 23 listopada św. Klemensa i św. Kolumbana

1800 * W int. pielgrzymów do sanktuariów maryjnych Francji i Hiszpanii o dalszą opiekę MB

Piątek 24 listopada

1800 + Wiesława Wątora (z pogrzebu)

+ za zm. z rodz. Czajów, Szczepaników, Bogaczy, Podsiadłów, Wężowskich i Galonów

Sobota 25 listopada

1800  + Edwarda Piszczka (z pogrzebu)

+ Krystynę Klimek (z pogrzebu)

Po Mszy św. chrzest otrzyma Mateusz Tadeusz Krzowski