Czuwanie przed ŚDM

wpis w: ŚDM | 0

Od stycznia 2015 roku rozpoczął się w naszej parafii czas intensywnego duchowego przygotowania do Światowych Dni Młodzieży w Krakowie. W związku z tym młodzież z Grupy Apostolskiej organizuje w każdy ostatni piątek miesiąca w kościele parafialnym czuwanie modlitewne w intencji tego wielkiego wydarzenia. Pierwsze dwa tego typu spotkania dotyczyły tematów rachunku sumienia oraz żalu za grzechy i mocnego postanowienia poprawy.

O zbliżających się Światowych Dniach Młodzieży przypominają umieszczone w naszej parafialnej świątyni na ołtarzu bocznym symbole Spotkań Młodych: krzyż i ikona Matki Bożej. Na mensie ołtarzowej zamieszczony został baner z logo ŚDM nawiązującym do hasła „Błogosławieni miłosierni, albowiem oni miłosierdzia dostąpią”.

logo śdm