Uwaga dzieci! Już wkrótce wakacje!

trzesacz

Katecheci naszej parafii organizują wypoczynek wakacyjny nad Morzem Bałtyckim w terminie

od 24 lipca do 01 sierpnia

w Młodzieżowym Ośrodku Szkoleniowo – Wypoczynkowym w Trzęsaczu.

Wyjazd przeznaczony jest dla dzieci i młodzieży działającej przy parafii

(ministranci, lektorzy, Grupa Apostolska, CARITAS).

Zapisy wraz z wpłatą zaliczki w kwocie 200 zł., do 15 stycznia u Pani katechetki Janiny Piszczek (tel.: 695 886 231).

Całkowity koszt wyjazdu: 850,00 zł. od osoby.

Cena zawiera: przejazd pociągiem na trasie: Kraków – Kołobrzeg – Kraków, transport z dworca w Kołobrzegu do ośrodka w Trzęsaczu i z powrotem, nocleg, wyżywienie (3 posiłki dziennie plus podwieczorek),opiekę katechetów, opiekę pielęgniarki, opiekę ratownika przypisanego do grupy, wycieczki oraz wiele innych atrakcji.

Wypoczynek dzieci znajdujących się w trudnej sytuacji losowej lub finansowej zostanie dofinansowany. Wartość dofinansowania zostanie ustalona indywidualnie dla każdego dziecka przez Katechetów.

Liczba miejsc ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń.