Grupa Apostolska: Czas start!

wpis w: Grupa Apostolska | 0

Serdecznie zapraszamy dzieci i młodzież z naszej parafii na uroczystą inaugurację nowego roku formacyjnego Grupy Apostolskiej i Liturgicznej Służby Ołtarza.

Zapraszamy wszystkich, którzy już weszli na drogę formacji w tych grupach, ale także tych którzy pragną rozpocząć przygodę z Panem Jezusem budując wspólnotę z innymi; zapraszamy wszystkich, którzy chcą spotkać Żywego Boga, ale także dobrych i mądrych przyjaciół i znajomych.

Zapraszamy także rodziców, którzy pełni troski zmagają się z wychowaniem swoich pociech. Chcemy Was wspierać w tym trudnym procesie wychowywania i przekazywania wiary.

Oto plan naszego pierwszego spotkania:

sobota 12 września 2015 r.

15.00 – spotkanie z Naszym Panem i Przyjacielem – Msza Święta w kościele ze śpiewem, piękną asystą i mocnym Bożym Słowem

16.00 – spotkanie przy grillowanej kiełbasie, z radością i śpiewem w duszy z tymi, którzy tworzyli, tworzą i chcą tworzyć wspólnotę Grupy Apostolskiej i Liturgicznej Służby Ołtarza

Serdecznie zapraszamy!

ks. Proboszcz, ks. Dominik i Kadra GA