Kolęda 2019/2020

wpis w: Z życia parafii | 0
Lp. Dzień Data Godzina Rejon
1. PT 27.12.19 16.00 GAJ, ul. Pogórze (od nru 10), ul. Wesoła (od nru 37)
2. SB 28.12.19 10.00 GAJ, ul. Wzgórze (od nru 65)
3. SB 28.12.19 10.00 LUSINA, ul. Brzegi od nru 187 do ul. Górska 37, ul. Kwiatowa 27 i 27a, ul. Stroma (od ul. Brzegi do nru 2)
4. PN 30.12.19 16.00 GAJ, ul. Słoneczna ( od nru 47), ul. Zalesie, ul. Sosnowa, ul. Grzmiąca
5. CZ 2.01.20 16.00 GAJ, ul. Góra Libertowska 71, ul. Myślenicka od Libertowa (nr parzyste), ul. Klimkówka, ul. Myślenicka, ul. Spadzista, ul. Myślenicka (do nru 58)
6. SB 4.01.20 10.00 GAJ, ul. Widokowa (od 1 do 57, do skrzyżowania z ul. Cichą)
7. SB 4.01.20 10.00 LUSINA, ul. Polna (od nru 18), ul. Brzegi (od Polnej do Zdrojowej)
8. WT 7.01.20 16.00 LUSINA, ul. Krakowska (nry nieparzyste od 5 do 25, parzyste od 2 – 36)
9. ŚR 8.01.20 16.00 LUSINA, ul. Krakowska (od 27 do nru 77, do kaplicy)
10. CZ 9.01.20 16.00 GAJ, ul. Pod Górą (od nru 2), ul. Cicha (od nru 2)
11. PT 10.01.20 16.00 GAJ, ul. Widokowa (od nru 61), Brzyczyna, Chorowice
12. SB 11.01.20 10.00 GAJ, ul. Leśny Stok, LUSINA, ul. św. Floriana (od nru 59), os. św. Floriana (bez os. Dębowego)
13. PN 13.01.20 16.00 GAJ, ul. Parkowa ( od nru 48), ul. Gaik, ul. Myślenicka 1
14. WT 14.01.20 17.00 os. Dębowe
15. ŚR 15.01.20 16.00 LUSINA, ul. Górska (od Kwiatowej), ul. Krótka, ul. Stroma 25
16. CZ 16.01.20 16.00 GAJ, ul. Maryjna od nru 1 do końca
17. PT 17.01.20 16.00 GAJ, ul. Myślenicka (od nru 55 – numery nieparzyste), ul. Lipowa, ul. Myślenicka (do nru 3)
18. SB 18.01.20 10.00 GAJ, ul. Bema 2, ul. Szkolna (od nru 78 do nru 2), ul. Wąwozowa (od nru 20)
19.. SB 18.01.20 10.00 LUSINA, ul. Zdrojowa od nru 4 (w tym ul. Źródlana 1) do ul. Kościelnej
20. PN 20.01.20 16.00 GAJ, ul. Księżówka (od nru 5)
21. WT 21.01.20 16.00 LUSINA, ul. Kwiatowa od nru 82 do skrzyżowania z ul. Górską
22. ŚR 22.01.20 16.00 LUSINA, ul Kwiatowa od skrzyżowania z ul. Górską do nru 8
23. CZ 23.01.20 16.00 GAJ, ul. Zadziele od ul. Księżówka ( od nru 146 – nry parzyste do Lusiny)
24. PT 24.01.20 16.00 LUSINA, ul. Chałubińskiego (od nru 128a), ul. Zdrojowa 2, ul. Łąkowa 4 i 5
25. SB 25.01.20 10.00 GAJ, ul. Bema 22, 24; ul. Zadziele od ul. Bema od do Lusiny w tym ul. Latochówki 2, ul. Łąkowa i ul. Kwiatowa
26. SB 25.01.20 10.00 GAJ, ul. Akacjowa (od nru 6), ul. Wąska
27. PN 27.01.20 16.00 LUSINA, ul. Przymiarki, ul. Spacerowa (od nru 2)
28. WT 28.01.20 16.00 GAJ, ul. Polna (od nru 22), ul. Zadziele (od ul. Polnej do ul. Księżówka – do nru 142)
29. ŚR 29.01.20 16.00 GAJ, ul. Kotarbówki, LUSINA, ul. Kościelna
30. CZ 30.01.20 16.00 GAJ, ul. Zadziele (od nru 5 – nry nieparzyste) do skrzyżowania z ul. Bema, w tym ul. Zgody, ul. Gilówka
31. PT 31.01.20 16.00 GAJ, ul. Myślenicka (od 83 do 73), ul. Zadziele (numery parzyste) do ul. Polnej
32. SB 1.02.20 10.00 GAJ, ul. Rudawa (od nru 3), ul. Nowa, ul. Rudawa ćd.
33. SB 1.02.20 10.00 LUSINA, ul. Krakowska (od nru 52 do ul. Zdrojowej), ul. Źródlana (od nru 2), ul. Wrzosowa