Miłosierdzie i czas w życiu rodzinnym

wpis w: Domowy Kościół | 0

W dniach 6 – 9 kwietnia 2018 r. członkowie naszego parafialnego Domowego Kościoła (Kręgu Rodzin) przeżywali wraz z dziećmi swój dzień skupienia. Dwa dni formacji oraz odpoczynku mieli okazję przeżyć w ośrodku na Bachledówce. Tematem refleksji podczas tych dni było: „Miłosierdzie i czas w życiu małżeńskim i rodzinnym”. Ks. Dominik wygłosił trzy konferencje związane z tym zagadnieniem poświęcone czasowi modlitwy, pracy i odpoczynku w życiu rodzinny. Podczas spotkania w Kręgu zostało podjęte zagadnienie dotyczące „Reguły życia” czyli codziennej pracy nad sobą. Obok konferencji czas formacji został przeznaczony na adorację Najświętszego Sakramentu, Mszę Świętą oraz wspólnotową modlitwę różańcową. Ponadto rodziny z Domowego Kościoła podczas tego wyjazdu starały się aktywnie wypoczywać wraz z dziećmi i korzystać z wiosennej pogody oraz licznych atrakcji oferowanych przez wyjątkowe miejsce, jakim jest wzniesienie Bachledówka.