Odpust- podziękowania

wpis w: Z życia parafii | 0

Składamy serdeczne podziękowania wszystkim parafianom i gościom,  którzy wzięli udział w Odpuście i pikniku, a zwłaszcza organizatorom:

  1. Panu Jerzemu Przeworskiemu za organizację ruchu, zaplecza ławek i namiotów, ogólną pomoc w przedsięwzięciu,
  2. Dyrektorowi Gminnego Ośrodka Kultury pani Martynie Strączek za wypożyczenie namiotów i stołów,
  3. Panu Prezesowi LKS Gajowianka Adamowi Nazimowi za wypożyczenie stołów i namiotów,
  4. Państwu Bogumile i Zbigniewowi Bodzioch za wypożyczenie stołów,
  5. Pani Urszuli Przeworskiej firma Technosteam za profesjonalne wyczyszczenie dywanów w kościele,
  6. Panu Sławomirowi Słoninie za organizację zaplecza gastronomicznego,
  7. Paniom pieczącym ciasta,
  8. Członkom Rady Parafialnej za upieczenie ciast,
  9. Osobom pomagającym w obsłudze sklepiku parafialnego: Agnieszka Basiorka, Julia Szulc, Przemysław Basiorka, Tadeusz Basiorka, Urszula Chmiel, Weronika Chmiel, Zuzanna Chmiel, Zyta Rabka, Dorota Pyzik z córką, Anna Kłosowska, Dominika Birgiel, Edyta Grzebień z rodziną, Krystyna Wróbel, Janina Piszczek, Elżbieta Basiorka
  10. Osobom sprzątającym kościół: Żaneta Maliszewska, Anna Gil, Monika Mrowca, Anna i Andrzej Kłosowscy, Dominika Królik, Małgorzata Kita, Krystyna Wróbel, Urszula Orzechowska z mężem, Beata Nowak, Maria Kamińska, Urszula i Janusz Chmiel, Janina Piszczek, Elżbieta Basiorka oraz uczestnikom nabożeństwa pierwszopiątkowego, a zwłaszcza dzieciom za posprzątanie ternu wokół kościoła zaśmieconego po ślubie w piątek przed Odpustem
  11. Osobom pomagającym w rozkładaniu sprzętu: Michał Gil, Andrzej Kłosowski, Mieczysław Sikora, Stanisław Wróbel, Tadeusz Basiorka,
  12. Panom koszącym trawę: Andrzej Kowalczyk, Jacek Kita, Jerzy Kaczmarczyk, Bartłomiej Dudzik, Jan Wątor, Ryszard Piekut, Michał Gil,
  13. Mateuszowi Tylkowi za koordynację ruchu na górnym parkingu,
  14. Osobom niosącym dary: Katarzyna Zaremba, Elżbieta i Marek Stochel, Jacek Kita, Magdalena Sternalska,
  15. Osobom niosącym feretrony: Jerzy Przeworski, Jacek Kurlit, Kazimierz Lenda, Michał Adamus, Izabella Budyś, Justyna Szczerkowska, Mariola Stefanik, Joanna Wróbel, Marek Mrowczyk, Marian Sikoń, Bolesław Tylek, Jerzy Kaczmarczyk, Krystyna Krzeszowiak, Joanna Krzeszowiak, Wiktoria Wrona, Julia Szczurek,
  16. Osobom niosącym różaniec: Gabriela Pyzik, Aleksandra Sikoń, Krystyna Sikoń, Maria Kamińska, Danuta Jaworska, Sławomir i Jakub Walusiak, Halina Fus,
  17. Osobom niosącym baldachim, chorągiew,
  18. Dzieciom komunijnym,
  19. Dziewczynkom sypiącym kwiaty,
  20. Chłopcom dzwoniącym na dzwoneczkach,
  21. Scholii parafialnej,
  22. Służbie Liturgicznej Ołtarza,
  23. Osobom czytającym czytania: Agnieszka Wróblewska, Renata Radoń, Janina Piszczek, Anna Wojtyczek, Edyta Pindel, Paulina Zajączkowska, Mateusz Przetocki, Urszula Wójcik, Michał Wójcik, Michał Marek,
  24. Osobom śpiewającym psalm: Dorota Wawryszczuk, Katarzyna Wójcik-Marek,
  25. Osobom zbierającym składkę: Mateusz Przetocki, Andrzej Kłosowski, Piotr Sarna, Jerzy Kaczmarczyk, Krzysztof Piszczek, Zdzisław Zgraja,
  26. Osobom fotografującym uroczystość: Anna Mrowca, Piotr Król, Karolina Król, Sylwia i Mateusz Kot,
  27. Pani Bożenie Kaczmarczyk za dekorację feretronów,
  28. Pani Zofii Gabryś za odnowienie chorągwi św. Stanisława Kostki,