Parafialna pielgrzymka śladami św. Stanisława Kostki

wpis w: Żywy Różaniec | 0

PARAFIALNA  PIELGRZYMKA

ŚLADAMI  ŚW. STANISŁAWA  KOSTKI

GAJ – ROSTKOWO – MALBORK – GIETRZWAŁD – TORUŃ

25 – 26  SIERPNIA 2018  (SB-ND)

CENA: 320,00  ZŁ./OS


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 25 SIERPNIA (SB) – wyjazd ok. 01:00 z dolnego parkingu przy kościele
w Gaju; nocny przejazd do Rostkowa; Msza św., zwiedzanie Sanktuarium św. Stanisława Kostki z przewodnikiem; czas na indywidualną modlitwę; przejazd do Malborka; zwiedzanie Zamku Krzyżackiego z przewodnikiem; przejazd na nocleg do Domu Pielgrzyma w Gietrzwałdzie; zakwaterowanie; obiad; możliwość indywidualnej modlitwy w Sanktuarium MB Gietrzwałdzkiej

26 SIERPNIA (ND) – Msza św. w Sanktuarium MB Gietrzwałdzkiej; śniadanie; wykwaterowanie; zwiedzanie z przewodnikiem; różaniec lub Droga Krzyżowa; przejazd do Torunia; obiad; zwiedzanie Starego Miasta z przewodnikiem; przejazd do Sanktuarium NMP Gwiazdy Nowej Ewangelizacji i św. Jana Pawła II; czas na indywidualną modlitwę i zwiedzanie; przejazd do Gaja; po drodze posiłek we własnym zakresie; powrót do Gaja w późnych godzinach nocnych (24:00/01:00); nie ma możliwości wysiadania po drodze; autokar zatrzymuje się na dolnym parkingu przy kościele w Gaju

 

CENA  ZAWIERA:

  • przejazd autokarem
  • usługi przewodników
  • bilety wstępu do Zamku w Malborku
  • opłaty parkingowe
  • ofiary składane w kościołach (korzystanie z paramentów liturgicznych)
  • nocleg
  • 2 x obiad
  • 1 x śniadanie
  • ubezpieczenie

 

ZAPISY DO 30 CZERWCA

PRZYJMUJE PANI KATECHETKA JANINA PISZCZEK

tel. 695-886-231

PRZY ZAPISIE WPŁATA ZALICZKI W KWOCIE 100,00 ZŁ.

POZOSTAŁA KWOTA PŁATNA DO 31 LIPCA.