Pielgrzymi przybyli (25.07.2016)

wpis w: ŚDM | 0

W poniedziałek, 25 lipca  od samego rana do późnych godzin nocnych przybywali do nas pielgrzymi z różnych części Niemiec. Łącznie przybyło do nas 391 osób  w 5 grupach, w tym 13 kapłanów. W poszczególnych grupach są reprezentowane różne narodowości. 174 osoby zamieszkały w szkole. Większość z przybyłych do nas gości wykorzystuje czas przed oficjalnym rozpoczęciem ŚDM zwiedzając Kraków i zapoznając się wielki świętymi tego miasta. W dniach od 26 do 28 lipca w godz. 9.00 – 12.00 w naszym kościele będą przez biskupów głoszone katechezy i celebrowane Msze św. Liturgię Mszy św. przygotowuje i prowadzi grupa animująca. Grupa ta pod przewodnictwem siostry Very przez cały wtorek przygotowywała oprawę liturgiczną Mszy św.