Podziękowania z Kiabakari

wpis w: Kiabakari | 0

Moi Kochani,

W imieniu naszej wspólnoty w Kiabakari dziękuję ks. Proboszczowi Emilowi Furtakowi i całej zacnej wspólnocie parafii Gaj za piękny dar z okazji Święta św. Krzysztofa! Za zebrane 3747 PLN będziemy mogli zakupić 900 litrów paliwa do naszych pojazdów na misji. Wspaniała sprawa, cudowny gest. Ogromna pomoc!

Można wspierać mądrze i skutecznie misje? Można! Takie konkretne gesty jak Wasz – małe projekty dla wielkich celów – sprawiają, że misja Kiabakari się rozwija, idzie do przodu i oddycha pełną piersią! 

Dziękuję Wam, Kochani, że jesteście z nami tak mocno i solidarnie. Dajecie nam dosłownie nogi, by dotrzeć wszędzie, gdzie trzeba, z żywym Słowem i czynnym Miłosierdziem.

Niech Dobry Pan za wstawiennictwem Pani Gajowskiej Wam wynagrodzi Wasze życzliwe serce dla nas.

ks. Wojtek