Przyjdź! Nie siedź w domu!

wpis w: Grupa Apostolska | 0

 

W sobotę, 12 września  dzieci i młodzież z Grupy Apostolskiej oraz ministranci i lektorzy rozpoczęli nowy rok formacyjny. W Godzinie Miłosierdzia uczestniczyli we Mszy Świętej, a po niej na boisku szkolnym w atmosferze pełnej radości i śmiechu zjedli „inauguracyjną kiełbasę” i zatańczyli „inauguracyjny taniec”.

Rok formacyjny, który się właśnie rozpoczął, będzie przede wszystkim obfitował w liczne wydarzenia, które mają nas przygotować do przeżycia Światowych Dni Młodzieży i spotkania z Ojcem Świętym Franciszkiem.

Dzieci i młodzież z Gaja i Lusiny – którzy chcą dobrze przygotować swoje serca do tego wydarzenia – zapraszamy na spotkania naszej parafialnej Grupy Apostolskiej.

Spotkania dla dzieci ze szkoły podstawowej są w każdy piątek od 16.30 do 17. 45.

O godzinie 18.00 wspólnotowa Msza Święta.

Spotkania dla młodzieży z gimnazjum i szkół średnich od 18.30 do 20.00.

Przyjdź! Nie siedź w domu!

Zapraszają ks. Dominik i Animatorzy