Pielgrzymka: Sanktuaria południowej Polski.

posted in: Żywy Różaniec | 0

SANKTUARIA POŁUDNIOWEJ POLSKI – 2 DNI

PORĄBKA USZEWSKA – TROPIE – DĘBOWIEC –  MIEJSCE PIASTOWE

TERMIN: 24.08. – 25.08.2019 r.

CENA: 310,00 ZŁ./OSOBY

24 sierpnia (sobota)

Wyjazd z dolnego parkingu przy kościele w Gaju o godz. 05:00. Przejazd do Porąbki Uszewskiej: modlitwa różańcowa w Grocie NMP z Lourdes. Przejazd do Sanktuarium śś. Pustelników Świerarda i Benedykta w Tropiu: Msza św., nawiedzenie miejsc związanych
z Pustelnikami, Droga Krzyżowa świętych. Przejazd do Sanktuarium św. Michała Archanioła i bł. Ks. Bronisława Markiewicza w Miejscu Piastowym: modlitwa, zwiedzanie
z przewodnikiem. Przejazd do Dębowca: zakwaterowanie w pokojach w Centrum Pojednania, obiadokolacja, zwiedzanie z przewodnikiem Sanktuarium MB Saletyńskiej, modlitwa różańcowa, udział w Apelu Maryjnym o 21:00.

25 sierpnia (niedziela)

Udział we Mszy św. o godz. 07:00 w Sanktuarium MB Saletyńskiej, śniadanie, wykwaterowanie. Przejazd do Klasztoru Sióstr Nazaretanek w Komańczy: zwiedzanie
z przewodnikiem Izby Pamięci Prymasa Wyszyńskiego, nawiedzenie miejsc związanych
z Ks. Prymasem, Droga Krzyżowa wg. rozmyślań Ks. Prymasa. Przejazd do Łańcuta: zwiedzanie z przewodnikiem Zamku. Obiadokolacja w Cafe Jazz Bar w na terenie parku zamkowego. Przejazd do Gaja. Powrót w późnych godzinach nocnych.

CENA ZAWIERA:

• transport autokarem,
  • nocleg,
  • 1 x śniadanie,
  • 2 x obiadokolacja,
  • bilety wstępu,
  • zwiedzanie z przewodnikiem,
  • ofiarę w miejscach modlitwy,
  • ubezpieczenie NNW.

ORGANIZATOR ZASTRZEGA SOBIE MOŻLIWOŚĆ ZMIANY KOLEJNOŚCI ZWIEDZANYCH OBIEKTÓW. ORGANIZATOR NIE ODPOWIADA ZA ZMIANY WYNIKAJĄCE Z UTRUDNIEŃ NA TRASIE PRZEJAZDU.

ZAPISY DO 20 CZERWCA PRZYJMUJE KATECHETKA JANINA PISZCZEK –  NR TELEFONU: 695 886 231.
PRZY ZAPISIE NALEŻY WPŁACIĆ 100,00 ZŁ. ZALICZKI.