Szlakiem maryjnym po Francji i Hiszpanii

posted in: Z życia parafii | 0

Wakacje w pełni. Wielu z nas w tym czasie wybiera się na pielgrzymie szlaki prowadzące do sanktuariów maryjnych oraz miejsc naznaczonych historią. W dniach 6 -16 lipca 2017 r. miał miejsce wyjazd parafialny do Francji i Hiszpanii. Plan wyjazdu został wyznaczony przez sanktuaria maryjne: Lourdes, La Salett, Montserrat. Uczestnicy wyjazdu mieli okazję także odwiedzić Barcelonę, gdzie podziwiali największy, a zarazem najpiękniejszy plac budowy- kościół Sagrada Familia oraz spacerowali urokliwą ulicą Rambla; zmęczeni podróżą przez dwa dni odpoczywali na malowniczym wybrzeżu Morza Śródziemnego – Costa Brava. Ponadto w drodze powrotnej do Ojczyzny odwiedzili Ars – parafie w której posługę pełnił św. Jan Maria Vianney.