Trzęsacz ponownie odkryty

Podobnie jak w tamtym roku, także i w te wakacje, 30 dzieci z naszej parafii wypoczywało w miejscowości Trzęsacz nad Bałtykiem. W dniach 24 – 31 lipca pod opieką Pań katechetek Janiny Piszczek i Aldony Gabryś oraz niektórych rodziców dzieci miały okazję odwiedzić takie miejsca jak Kołobrzeg, Międzyzdroje oraz cieszyć się wieloma atrakcjami jakie oferowało Miasteczko Westernowe w Zieleniewie oraz Park Wieloryba w Rewalu.

Warto podkreślić, że do tak aktywnego wypoczynku przyczynił się przede wszystkim dar serca ludzi dobrej woli, za który dzieci, jak i ich opiekunowie serdecznie dziękują. Bóg zapłać wszystkim, którzy przyczynili się do tego wyjazdu, a zwłaszcza sponsorom. Są to:

 1. ULTRA Gaj
 2. Cukiernia VICTORIA Lusina
 3. MARIMEX Libertów
 4. BEROS Gaj
 5. KIA Paweł Wadowski Gaj
 6. Jan Szerszeń Lusina
 7. Jerzy Kaczmarczyk Gaj
 8. Andrzej Barański Gaj
 9. Andrzej Witkowski Gaj
 10. Jan Mrowca Gaj
 11. Anna Wolańska Mogilany
 12. Ryszard Koprowski Kraków