U Królowej Pokoju

wpis w: Grupa Modlitewna | 0

W dniach 30 września – 4 października 2018 r. miała miejsce parafialna pielgrzymka do Medjugorie. Została ona zorganizowana przez członków Grupy Modlitewnej „Słudzy Wody Żywej”. Pielgrzymi podczas pobytu w Medjugorie mieli okazję uczestniczyć we wspólnocie Kościoła powszechnego, który gromadzi się w tym miejscu, aby doświadczać obecności Boga, który działa w sakramentach Kościoła. Głównym wydarzeniem wspólnego pielgrzymowania była Eucharystia, adoracja Najświętszego Sakramentu oraz nabożeństwa różańcowe i Droga Krzyżowa. Ponadto pielgrzymi z naszej parafii mieli okazję odwiedzić Wspólnotę „Cenacolo”, która pomaga młodym ludziom wychodzić z uzależnień i nałogów. W drugim dniu, pielgrzymi uczestniczyli także w modlitwie, podczas której Mirjana Dragićević, przekazała orędzie, jakie otrzymała od Matki Bożej. Poniżej publikujemy tekst tego orędzia:

Drogie dzieci, wzywam was, abyście byli odważni, abyście  nie ustawali, gdyż nawet najmniejsze dobro, najmniejszy znak miłości zwycięża coraz bardziej widoczne zło. Moje dzieci, posłuchajcie mnie, by zwyciężyło dobro, byście poznali miłość mojego Syna. To jest największe szczęście – ramiona mojego Syna, które tulą, Tego, który miłuje duszę, Tego, który oddał się za was i zawsze i wciąż od nowa oddaje się wam w Eucharystii. Tego, który ma słowa życia wiecznego. Poznanie Jego miłości i chodzenie za Nim Jego śladami, oznacza posiadania bogactwa duchowego. To jest bogactwo, które daje dobre samopoczucia, wszędzie dostrzega miłość i dobro. Apostołowie mojej miłości, moje dzieci, wy bądźcie jako te promienie słońca, które ciepłem miłości mojego Syna ogrzewają wszystkich wokół siebie. Moje dzieci, światu są potrzebni apostołowie miłości, świat potrzebuje wiele modlitwy, ale modlitwy wypowiadanej z serca i duszy, a nie tylko  ustami. Moje dzieci, dążcie do świętości lecz z pokorą. Z pokorą, która pozwala mojemu Synowi, aby poprzez was czynił to, czego On pragnie. Moje dzieci, wasze modlitwy, wasze słowa, myśli i czyny, to wszystko wam otwiera lub zamyka wrota do Królestwa Niebieskiego. Mój Syn wskazał wam drogę i dał nadzieję, a ja was pocieszam i dodaję odwagi. Gdyż, dzieci moje, ja poznałam czym jest ból, ale miałam wiarę i nadzieję a, teraz mam nagrodę żyjąc w Królestwie mojego Syna. Dlatego więc, posłuchajcie mnie, nie ustawajcie. Dziękuję wam.