W drodze na ŚDM: Oddam życie w dobre ręce

wpis w: ŚDM | 0

Kontynuujemy nasze duchowe przygotowania do Światowych Dni Młodzieży – Kraków 2016. W tym miesiącu temat rozważań wyznaczony był przez słowo OFIAROWANIE. Konferencja przygotowana przez ks. Dominika ukazała Mszę Świętą jako Ofiarę, podczas której Bóg ofiaruje – daruje nam siebie, a my ofiarujemy Mu siebie, swoje życie, postanowienia, dobre czyny. Miała na celu ukazanie Eucharystii jako świętej wymiany darów. Młodzież z Grupy Apostolskiej przygotowała dramę zatytułowaną „Ofiarowanie- oddam życie w dobre ręce”, która w sposób obrazowy okazała OFIAROWANIE jako wzięcie przez Jezusa – naszego Obrońcę – naszych win, grzechów i wybawienie nas od wiecznego potępienia.

W ostatni piątek października, kolejny temat, tym razem będzie nim UCZTA. Już dziś zapraszamy na Eucharystię o godz. 18.00 i modlitwę w intencji światowego spotkania Ojca Świętego Franciszka z młodzieżą w 2016 r.