W oczekiwaniu na Ducha Świętego

wpis w: Z życia parafii | 0

Młodzież z klasy III gimnazjum, która od trzech lat przygotowuje się w naszej parafii do przyjęcia sakramentu bierzmowania, w dniach 20-22 kwietnia 2018 r. przeżywała swoje rekolekcje przed przyjęciem sakramentu dojrzałości. Rekolekcje miały miejsce w Ośrodku Dominikańskim stworzonym przez śp. o. Jana Górę OP  – w miejscu niezwykłym – w Jamnej. Przez trzy dni młodzież uczestniczyła aktywnie w życiu tamtejszej wspólnoty poprzez modlitwę, pracę oraz odpoczynek. Matce Bożej Niezawodnej Nadziei w sanktuarium w Jamnej młodzi ludzie zawierzyli swoje wzrastanie w wierze oraz życiowe decyzje, jakie będą podejmować; przede wszystkim jednak prosili, aby w dniu ich bierzmowania Duch Święty rozlał się w ich sercach oraz napełnił ich Swoimi siedmiorakimi darami. Poniżej prezentujemy kilka zdjęć z tych niezwykłych, pełnych słońca i uśmiechu dni.