Witaj szkoło!

wpis w: Szkoła | 0

4 września 2017 r. o godz. 9.00 uroczystą Mszą św. celebrowaną w naszym parafialnym kościele rozpoczęliśmy nowy rok szkolny 2017/18. Dzieci i młodzież wraz z rodzicami i nauczycielami z Zespołu Szkół w Gaju i Szkoły Podstawowej w Lusinie modlili się wspólnie prosząc Ducha Świętego o Jego dary i błogosławieństwo na cały rok pracy i nauki. Wysłuchali Słowa Bożego i przyjęli Najświętszy Sakrament pewni, że krocząc za Jezusem i Jego wskazaniami idą właściwą drogą, która prowadzi nie tyle do dorosłości, ale przede wszystkim do życia wiecznego.

Wszystkim dzieciom, młodzieży, wychowawcom, nauczycielom życzymy wytrwałość w kroczeniu za Jezusem i owoców z codziennie podejmowanego trudu nauki i wychowania.