Wizytacja kanoniczna i Bierzmowanie 2016

wpis w: Z życia parafii | 0

W dniach 9- 12 grudnia br. nasza wspólnota parafialna przeżywała wizytację kanoniczną, którą przeprowadzał ks. Biskup Grzegorz Ryś. Ks. Biskup przybył do nas jako Następca Apostołów, wraz z Nim słuchaliśmy Słowa oraz celebrowaliśmy Eucharystię. Jednym z najważniejszych wydarzeń było bierzmowanie 60 osób z klasy III gimnazjum oraz I klasy szkół ponadgimnazjalnych. Ks. Biskup odwiedził także trzy rodziny z naszej parafii. Ponadto w poniedziałek (12 grudnia) spotkał się z uczniami i nauczycielami szkół z Gaja i Lusiny.

Żywimy nadzieje, że wszystkie te wydarzenia, spotkania, rozmowy a przede wszystkim wspólna modlitwa z Ks. Biskupem przyczyni się do ożywienia naszych serc i podjęcia działań, które pomogą nam jeszcze bardziej stawać się autentycznymi uczniami Pana.

9 grudnia – powitanie Ks. Biskupa i Bierzmowanie

11 grudnia – dzień wizytacji parafii

12 grudnia – wizyta duszpasterska w szkole w Gaju i Lusinie