Zakończenie roku formacji GA i LSO 2015/16

Ponieważ wielkimi krokami zbliżają się wakacje, Grupa Apostolska i Liturgiczna Służba Ołtarza naszej parafii w sobotę 11 czerwca podsumowała cały rok formacji. Dzieci i młodzież zgromadzili się w kościele na porannej Mszy Św., aby podziękować Bogu za cały rok pracy, nauki i wspólnej modlitwy, a później udali się do Szczyrzyca, aby tam spędzić ostatnie wspólne chwile w tym roku szkolnym. Odwiedzili wioskę indiańską, gdzie uczestniczyli w programie edukacyjnym oraz w zabawach i grach indiańskich, wspólnie biesiadowali przy ognisku i poznawali muzykę etniczną Indian z plemienia Crow. Następnie udali się do klasztoru oo. cystersów, gdzie zwiedzali kościół i muzeum poświęcone historii tego średniowiecznego zakonu.