Zapraszamy do Sanktuarium Matki Błogosławionego Macierzyństwa

wpis w: Z życia Kościoła | 0

W sobotę 12 października o godz. 15:00 w auli „Domus Mater” w Krakowie przy ul. Saskiej 2, odbędzie się wykład dra n. med. Tomasza Kandzi z Katowic „Naprotechnologia – przyczynowe leczenie niepłodności” i świadectwo osób, które leczone tą metodą oraz za wstawiennictwem Matki Bożej Błogosławionego Macierzyństwa, zostały rodzicami – Agata i Mariusz Stańczukowie.

O godz. 18:00 zostanie odprawiona Msza Święta o dar potomstwa.

W niedzielę podczas Mszy Świętej o godz. 12:00, abp Marek Jędraszewski, ogłosi kościół Najświętszego Serca Pana Jezusa w Krakowie-Płaszowie przy ul. Saskiej 2, miejsca w którym dzieją się wielkie i małe cuda – Sanktuarium Matki Bożej Płaszowskiej Matki Błogosławionego Macierzyństwa.

Więcej informacji na stronie www.krakow.sercanie.pl