II NIEDZIELA ZWYKŁA 17 stycznia 2021 r.

1. Dziś przypada XXIV Dzień Judaizmu w Kościele katolickim w Polsce.
  2. 18 – 25.01., Tydzień Modlitw o Jedność Chrześcijan. W naszym kościele modlitwy w tej intencji w piątek, 22.01., po wieczornej Mszy św.
  3. Środa, 20.01., z racji ogłoszonego przez papieża Franciszka „Roku św. Józefa”, po Mszy św. wieczornej nabożeństwo do św. Józefa.
  4. Czwartek 21.01., spotkanie online dla kandydatów do bierzmowania: kl. VII – 16.30, kl. VIII – 19.00.
  5. Trwa codzienna modlitwa różańcowa przy grocie o 20.30 w intencji Kościoła i Ojczyzny. Modne ostatnio stały się ekstremalne Drogi Krzyżowe. Różaniec przy grocie o tej porze roku jest ekstremalnym różańcem. Wszystkich odważnych serdecznie zapraszamy.
  6. Grupa Nordic Walkingowa serdecznie zaprasza na treningi w każdą sobotę o 9.00. Zbiórka na górnym parkingu. Więcej informacji na FB „Nordic Walking Gaj”.
  7. Przypominamy, że wieczorna Msza św. jest codziennie transmitowana online.