IV NIEDZIELA ZWYKŁA 31 stycznia 2021 r.

  1. Wtorek, 2.02., święto Ofiarowania Pańskiego (Matki Bożej Gromnicznej). Msze św. o 7.00, 18.00 i dodatkowa Msza św. o 19.30. Na wszystkich Mszach świętych poświęcenie gromnic, które prosimy solidnie zabezpieczyć, aby nie pochlapać ławek i posadzki w kościele. Jest to również, ustanowiony przez Jana Pawła II, Dzień Życia Konsekrowanego. Składka w tym dniu przeznaczona jest na zakony kontemplacyjne. Po Mszy św. o 18.00, na zakończenie tradycyjnego okresu śpiewania kolęd, krótki recital kolędowy naszej parafianki pani Doroty Wawryszczuk, transmitowany online.
  2. Środa, 3.02., pierwsza środa miesiąca. Po Mszy św. wieczornej modlitwy do MB Gajowskiej.
  3. Czwartek, 4.02., pierwszy czwartek miesiąca. Po Mszy św. wieczornej modlitwy w intencji kapłanów i o powołania kapłańskie i
  4. Piątek, 5.02., pierwszy piątek miesiąca. 00 – 17.50 możliwość spowiedzi. Ze względów sanitarnych spowiedź w babińcu i w zakrystii. Po Mszy św. wieczornej nabożeństwo do Najświętszego Serca Pana Jezusa.
  5. Sobota, 6.02., pierwsza sobota miesiąca. Po Mszy św. o 7.00 nabożeństwo pierwszosobotnie. Różaniec odmawia Róża MB Gajowskiej.
  6. Niedziela, 7.02., pierwsza niedziela miesiąca. Po każdej Mszy św. wystawienie Najświętszego Sakramentu i krótka adoracja. Zmianka różańcowa indywidualnie.