XXII NIEDZIELA ZWYKŁA 29 sierpnia 2021 r.

  1. Środa, 1.09., pierwsza środa miesiąca. 18.00 Msza św. na rozpoczęcie roku szkolnego. Po Mszy św. wieczornej modlitwy do MB Gajowskiej. Dzieci i młodzież zapraszamy również na „Różaniec przy grocie o 20.30” by Matce Bożej powierzyć rozpoczynający się rok szkolny.
  2. Czwartek, 2.09., pierwszy czwartek miesiąca. Po Mszy św. wieczornej modlitwy w intencji kapłanów i o powołania kapłańskie i zakonne.
  3. Piątek, 3.09., pierwszy piątek miesiąca. 17.00 – 17.50 możliwość spowiedzi. Na Mszy św. wieczornej nabożeństwo do Najświętszego Serca Pana Jezusa. Szczególnie zapraszamy dzieci z klas IV, które otrzymają książeczki pomocne w przeżywaniu praktyki dziewięciu pierwszych piątków miesiąca.
  4. Sobota, 4.09., pierwsza sobota miesiąca. Po Mszy św. o 7.00 nabożeństwo pierwszosobotnie. Różaniec odmawia Róża MB Gajowskiej.
  5. Niedziela, 5.09., pierwsza niedziela miesiąca. Po każdej Mszy św. wystawienie Najświętszego Sakramentu i krótka adoracja. Zmianka różańcowa w kościele po Mszy św. o 9.30.
  6. Niedziela, 12.09., odpust parafialny. Suma o 11.30.
  7. Policja ostrzega przed oszustami działającymi metodami „na wypadek”, „na wnuczka” i „na policjanta”, którzy w ostatnim czasie zintensyfikowali działanie na terenie powiatu krakowskiego i prosi o zachowanie ostrożności oraz informowania o wszystkich próbach wyłudzenia pieniędzy dzwoniąc na nr alarmowy 112.