XI NIEDZIELA ZWYKŁA Uroczystość Najświętszej Trójcy 12 czerwca 2022 r.

  1. Wtorek, 14.06., po Mszy św. wieczornej spotkanie rodziców kandydatów do bierzmowania z klasy VIII.
  2. Środa, 15.06., Msza św. wieczorna z Uroczystości Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa. Po Mszy św. modlitwy do św. Józefa z racji III środy miesiąca. 19.00 zbiórka LSO. Kancelaria nieczynna.
  3. Czwartek, 16.06., Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa. Msze św. jak w niedzielę. Po Mszy św. o 9.30 procesja eucharystyczna do czterech ołtarzy. Pierwszy ołtarz przy skrzyżowaniu ulic Maryjnej i Akacjowej, drugi przy skrzyżowaniu ulic Akacjowej i Wąskiej, trzeci przy skrzyżowaniu ulic Wąskiej i Maryjnej, czwarty na górnym parkingu. Serdecznie zapraszamy do udziału w procesji, zwłaszcza dziewczynki do sypania kwiatków, chłopców do dzwonienia, dzieci pierwszokomunijne oraz asystę procesyjną.
  4. Sobota, 18.06., 12.00 Msza św. i poświęcenie „Różańcowego gaju” przez Nuncjusza Apostolskiego w Polsce ks. abpa Salvatore Pennacchio.
  5. Przez cały czerwiec litania do NSPJ po wieczornej Mszy św. przed ołtarzem NSPJ. Pół godziny przed Mszą św. adoracja Najświętszego Sakramentu w ciszy w intencji pokoju na Ukrainie, zakończona dziesiątkiem różańca i litanią do św. Jana Pawła II. W czasie adoracji możliwość spowiedzi.
  6. Codziennie o 20.30 „Różaniec przy grocie”.
  7. Można nabyć Nr 4 Gościa Niedzielnego Extra, poświęcony cudom eucharystycznym, w cenie 12 zł.
  8. Dziś na wszystkich Mszach św. składka inwestycyjna na remont dachu kościoła.