XV NIEDZIELA ZWYKŁA 10 lipca 2022 r.

  1. Dziś, z racji drugiej niedzieli miesiąca, na wszystkich Mszach św. składka inwestycyjna na remont dachu kościoła.
  2. Poniedziałek, 11.07., święto św. Benedykta, opata, patrona Europy.
  3. Piątek, 15.07., trzeci piątek miesiąca. Msza św. wieczorna i koronka do Bożego Miłosierdzia w intencji zmarłych wypominanych w wypominkach rocznych.
  4. Pół godziny przed wieczorną Mszą św. adoracja Najświętszego Sakramentu w ciszy w intencji pokoju na Ukrainie, zakończona dziesiątkiem różańca i litanią do św. Jana Pawła II. W czasie adoracji możliwość spowiedzi.
  5. Codziennie o 20.30 „Różaniec przy grocie” w Różańcowym gaju.
  6. Zapraszamy na bezpłatne treningi Nordic Walkingu pod okiem wykwalifikowanego instruktora, seniorów i nie tylko, w ramach Projektu Nordic Walking Senior, organizowanego przez Polskie Stowarzyszenie Nordic Walkingu i dofinansowanego przez Ministerstwo Sportu i Turystyki. Zajęcia odbywają się w środy 18.00 – 20.00 i soboty 9.00 – 11.00. Rozpoczęcie treningów na górnym parkingu.