XVIII NIEDZIELA ZWYKŁA 31 lipca 2022 r.

  1. Środa, 3.08., pierwsza środa miesiąca. Po Mszy św. wieczornej modlitwy do MB Gajowskiej.
  2. Czwartek, 4.08., pierwszy czwartek miesiąca. Po Mszy św. wieczornej modlitwy w intencji kapłanów i o powołania kapłańskie i zakonne.
  3. Piątek, 5.08., pierwszy piątek miesiąca. 17.00 – 17.50 wystawienie Najświętszego Sakramentu i adoracja w ciszy oraz możliwość spowiedzi. Po Mszy św. wieczornej nabożeństwo do Najświętszego Serca Pana Jezusa.
  4. Sobota, 6.08., święto Przemienienia Pańskiego i zarazem pierwsza sobota miesiąca. Po Mszy św. o 7.00 nabożeństwo pierwszosobotnie. Różaniec odmawia Róża św. Siostry Faustyny.
  5. Niedziela, 7.08., pierwsza niedziela sierpnia. Po każdej Mszy św. wystawienie Najświętszego Sakramentu i krótka adoracja. Zmianka różańcowa po Mszy św. o 9.30.
  6. Codziennie o 20.30 „Różaniec przy grocie” w Różańcowym gaju.
  7. Jutro i pojutrze, od 7.00 do 20.00 na plebańskie podwórko można przywozić zużyty sprzęt elektryczny i elektroniczny. Przychód ze zbiórki elektroodpadów przeznaczony jest na wsparcie Kościoła na Wschodzie. Informacje jaki sprzęt można przywozić znajdują się na stronie parafialnej oraz na ulotkach na stoliku pod chórem.
  8. W plebańskim sadzie w tym roku bogato obrodziły jabłka. Można przyjść i sobie pozrywać.