XIX NIEDZIELA ZWYKŁA 7 sierpnia 2022 r.

  1. Dziś pierwsza niedziela sierpnia. Po każdej Mszy św. wystawienie Najświętszego Sakramentu i krótka adoracja. Zmianka różańcowa po Mszy św. o 9.30.
  2. Poniedziałek, 8.08., wspomnienie św. Dominika, założyciela Zakonu Dominikanów. Ks. Dominikowi składamy najserdeczniejsze życzenia imieninowe i polecamy opiece MB Gajowskiej i świętego patrona.
  3. Wtorek, 9.08., święto św. Teresy Benedykty od Krzyża, dziewicy i męczennicy, patronki Europy, 80. rocznica jej męczeńskiej śmierci w Auschwitz-Birkenau.
  4. Środa, 10.08., święto św. Wawrzyńca, diakona i męczennika.
  5. Sobota, 13.08., święto NMP Kalwaryjskiej.
  6. Codziennie o 20.30 „Różaniec przy grocie” w Różańcowym gaju.
  7. Serdeczne podziękowania wszystkim, którzy wzięli udział w zbiórce elektroodpadów, wspierając w ten sposób Kościół na Wschodzie.
  8. Zapraszamy do udziału w pielgrzymce parafialnej do Sanktuarium św. Andrzeja Boboli w Strachocinie k. Sanoka w sobotę 27.08. Program pielgrzymki umieszczony jest na stronie parafialnej oraz w gablocie przed kościołem. Koszt 150 zł. Zapisy przyjmuje Katechetka Pani Janina Piszczek.
  9. W przyszłą niedzielę, jako drugą niedzielę miesiąca, na wszystkich Mszach św. składka inwestycyjna na remont dachu kościoła.