V NIEDZIELA ZWYKŁA  5 lutego 2023 r.

1.              Dziś pierwsza niedziela miesiąca. Po każdej Mszy św. wystawienie Najświętszego Sakramentu i krótka adoracja.

2.              Sobota, 11.02., wspomnienie NMP z Louredes. XXXI Światowy Dzień Chorego. Msza św. o 7.00 w intencjach złożonych w księdze intencji w zakrystii i przy grocie. Po Mszy św. wieczornej Wieczór Uwielbienia Pana.

3.              Codziennie pół godziny przed wieczorną Mszą św. adoracja Najświętszego Sakramentu w ciszy w intencji dobrego przygotowania naszej parafii do wielkich jubileuszy, zakończona dziesiątkiem różańca i modlitwą do Matki Bożej Gajowskiej. W czasie adoracji możliwość spowiedzi.

4.              Również codziennie, niezależnie od pogody „Różaniec przy grocie” o 20.30. W różańcu można uczestniczyć również online. Szczegóły na stronie parafialnej.

5.              W przyszłą niedzielę, jako drugą niedzielę miesiąca, na wszystkich Mszach św. składka inwestycyjna na remont dachu kościoła.

6.              Bóg zapłać za ofiary na pomoc Ukrainie składane do skarbonek w przedsionku kościoła. W ubiegłym tygodniu Franciszkanom z prowincji św. Michała Archanioła na Ukrainie została przekazana kwota 1000,00 zł.