III NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU 12 marca 2023 r.

1. Dziś o 16.00 Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym. W czasie Gorzkich Żali zbierane są ofiary na kwiaty do Bożego Grobu. Na wszystkich Mszach św. składka inwestycyjna na remont dachu kościoła.
  2. Wtorek, 14.03., na Mszy św. wieczornej modlitwa za Ojczyznę.
  3. Środa, 15.03., 18.00 Msza św. i nabożeństwo do św. Józefa z racji trzeciej środy miesiąca.
  4. Piątek, 17.03., Msza św. wieczorna w intencji zmarłych wypominanych w wypominkach rocznych. Po Mszy św. wystawienie Najświętszego Sakramentu i koronka do Bożego Miłosierdzia. Droga krzyżowa o 17.00 i 19.30.
  5. Bóg zapłać za ofiary złożone w ubiegłą niedzielę jako jałmużna rekolekcyjna, na misje prowadzone przez księży Sercanów, w kwocie 1846,00 zł.
  6. W zakrystii, w ramach akcji Caritas „Podziel się wielkanocną radością” można nabyć baranki paschalne oraz paschaliki, czyli miniatury paschału, symbolu Pana Jezusa Zmartwychwstałego. W czasie liturgii Wigilii Paschalnej od uroczyście poświęconego paschału będziemy mogli zapalić nasze paschaliki. Ofiara zarówno za baranka jak i paschalik wynosi 10 zł.