V NIEDZIELA WIELKANOCNA  7 maja 2023 r.

 1. Dziś pierwsza niedziela miesiąca. Po każdej Mszy św. wystawienie Najświętszego Sakramentu i krótka adoracja. Zmianka różańcowa po Mszy św. o 9.30.
 2. Poniedziałek, 8.05., uroczystość św. Stanisława, Biskupa i Męczennika, głównego patrona Polski i archidiecezji krakowskiej. Uroczyste Msze św. o 7.00 i 18.00.
 3. Czwartek, 11.05., spotkanie dla kandydatów do bierzmowania: 16.30 z kl. VII, 18.30 z kl. VIII.
 4. Nabożeństwa majowe w kościele po Mszy św. wieczornej, a pół godziny przed Mszą św. adoracja Najświętszego Sakramentu w ciszy, zakończona dziesiątkiem różańca i modlitwą do MB Gajowskiej o dobre przygotowanie parafii do wielkich jubileuszy parafialnych. W czasie adoracji możliwość spowiedzi. 20.30 majówka przy grocie, na którą serdecznie zapraszamy wszystkich parafian wg rejonów parafii:
 • Poniedziałek, 8.05., Rejon I: Ul. Widokowa, ul. Pod Górą, ul. Brzezinka, ul. Cicha, Brzyczyna.
 • Wtorek, 9.05., Rejon II: Ul. Wzgórze, ul. Grzmiąca, ul. Sosnowa, ul. Wesoła, ul. Pogórze, ul. Słoneczna, ul. Zalesie, ul. Spadzista, ul. Myślenicka (nr parzyste), ul. Klimkówka.
 • Środa, 10.05., Rejon III: Ul. Myślenicka (nr nieparzyste), ul. Szkolna, ul. Lipowa, ul. Wąwozowa, ul. Parkowa, ul. Akacjowa, ul. Gaik, ul. Maryjna, ul. Wąska, ul. Kotarbówki, ul. Leśny Stok, ul. Kościelna.
 • Czwartek, 11.05., Rejon IV: Ul. Krakowska, ul. Przymiarki, ul. Św. Floriana, Os. Św. Floriana, Os. Dębowe, ul. Zdrojowa, ul. Spacerowa, ul. Źródlana, ul. Wrzosowa.
 • Piątek, 12.05., Rejon V: Ul. Brzegi, ul. Kwiatowa, ul. Górska, ul. Stroma, ul. Krótka, ul. Polna.
 • Sobota, 13.05., Rejon VI: Ul. Zadziela (nr nieparzyste), ul. Gilówka, ul. Zgody, ul. Bema, ul. Latochówki, ul. Łąkowa, ul. Kwiatowa.
 • Niedziela, 14.05., Rejon VII: Ul. Zadziela (nr parzyste), ul. Polna, ul. Rudawa, ul. Nowa, ul. Księżówka.
 1. Uczestnicy Diecezjalnej Pielgrzymki Pieszej z Bielska-Białej do Łagiewnik serdecznie dziękują za gościnę. Na stronie parafialnej podziękowanie ks. bpa Romana Pindla, pasterza Diecezji Bielsko-Żywieckiej.
 2. W przyszłą niedzielę jako drugą niedzielę miesiąca, na wszystkich Mszach św. składka inwestycyjna na remont dachu kościoła.
 3. W zakrystii można nabyć jako cegiełkę na remont dachu, medal wykonany z mosiądzu, w drewnianym pudełeczku, na awersie przedstawiający Matkę Bożą Gajowską, a na rewersie symbol eucharystyczny zdobiący tabernakulum w naszym kościele. Ofiara minimalna 200,00 zł.