XI NIEDZIELA ZWYKŁA Uroczystość Trójcy Świętej 4 czerwca 2023 r.

1. Dziś pierwsza niedziela miesiąca. Po każdej Mszy św. wystawienie Najświętszego Sakramentu i krótka adoracja. Zmianka różańcowa po Mszy św. o 9.30.
2. Środa, 7.06., Msza św. wieczorna z Uroczystości Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa. Po Mszy św. modlitwy do MB Gajowskiej z racji I środy miesiąca. 19.00 zbiórka LSO. Kancelaria nieczynna.
3. Czwartek, 8.06., Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa. Msze św. jak w niedzielę. Po Mszy św. o 9.30 procesja eucharystyczna do czterech ołtarzy. Pierwszy ołtarz przy skrzyżowaniu ulic Maryjnej i Akacjowej, drugi przy skrzyżowaniu ulic Akacjowej i Wąskiej, trzeci przy skrzyżowaniu ulic Wąskiej i Maryjnej, czwarty na górnym parkingu. Serdecznie zapraszamy do udziału w procesji, zwłaszcza dziewczynki do sypania kwiatków, chłopców do dzwonienia, dzieci pierwszokomunijne jak i przeżywające rocznicę I Komunii św. oraz asystę procesyjną. Prosimy nie parkować wzdłuż trasy procesji a zwłaszcza przy ul. Maryjnej od ul. Akacjowej do parkingu górnego. Parking górny zostanie zamknięty po Mszy św. o 7.30. Radzimy parkować na parkingu przy cmentarzu.
4. Sobota, 10.06., 18.00 Msza św. niedzielna i Wieczór Uwielbienia Pana.
5. Przez cały czerwiec litania do NSPJ po wieczornej Mszy św. przed ołtarzem NSPJ. Pół godziny przed Mszą św. adoracja Najświętszego Sakramentu w ciszy w intencji o dobre przygotowanie parafii do wielkich jubileuszy parafialnych, zakończona dziesiątkiem różańca i modlitwą do Matki Bożej Gajowskiej. W czasie adoracji możliwość spowiedzi.
6. Codziennie o 20.30 „Różaniec przy grocie”.
7. Wszystkim, którym bliska jest tematyka historyczna, szczególnie z zakresu historii Kościoła i jego związków z narodem polecamy nowy kwartalnik Niedziela Magazyn w cenie 15 zł.
8. Ponawiamy prośbę o wsparcie śpiewem naszego pana Organisty by powoli mógł wracać do pracy dla dobra całej wspólnoty parafialnej. Chodzi o śpiew z panem Organistą na niedzielnych Mszach św. o 17.00.
9. W przyszłą niedzielę na wszystkich Mszach św. składka inwestycyjna na remont dachu kościoła.