XII NIEDZIELA ZWYKŁA 23 czerwca 2024 r.

  1. Poniedziałek, 24.06., Uroczystość Narodzenia Św. Jana Chrzciciela.
  2. Piątek, 28.06., 00 koronka do Bożego Miłosierdzia przy krzyżu przy ul. Brzegi w Lusinie.
  3. Sobota, 29.06., Uroczystość Świętych Apostołów Piotra i Pawła.
  4. Niedziela, 30.06., sumę o 11.30 z okazji złotego jubileuszu kapłaństwa odprawi ks. prałat Jan Mrowca, twórca parafii i budowniczy kościoła pw. Podwyższenia Krzyża św. na Kurdwanowie, a obecnie emerytowany proboszcz.
  5. Nabożeństwa czerwcowe w kościele przed ołtarzem Najświętszego Serca Pana Jezusa codziennie po Mszy św. wieczornej, a pół godziny przed Mszą św. adoracja Najświętszego Sakramentu w ciszy, zakończona dziesiątkiem różańca i modlitwą do MB Gajowskiej w intencji o dobre przygotowanie parafii do wielkich jubileuszy parafialnych. W czasie adoracji możliwość spowiedzi.
  6. Codziennie o 20.30 „Różaniec przy grocie”.