XIII NIEDZIELA ZWYKŁA  30 czerwca 2024 r.

  1. Środa, 3.07., święto św. Tomasza, apostoła i zarazem pierwsza środa miesiąca. Po Mszy św. wieczornej modlitwy do Matki Bożej Gajowskiej.
  2. Czwartek, 4.07., święto rocznicy poświęcenia Bazyliki Metropolitalnej na Wawelu. Jest to również pierwszy czwartek miesiąca. Mszę św. o 18.00 w intencji o powołania kapłańskie i misyjne odprawi ks. Wojciech Kościelniak z Tanzanii, który przebywa w Polsce na krótkim urlopie. Do udziału w tej Mszy św. szczególnie zapraszamy wszystkich kandydatów na ministrantów, ministrantów i lektorów. Po Mszy św. zapraszamy na pizzę z misjonarzem.
  3. Piątek, 5.07., pierwszy piątek miesiąca. 17.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu i adoracja w ciszy. W czasie adoracji możliwość spowiedzi do 17.50. Po Mszy św. wieczornej nabożeństwo do NSPJ.
  4. Sobota, 6.07., pierwsza sobota miesiąca. Po Mszy św. o 7.00 nabożeństwo pierwszosobotnie i różaniec, który poprowadzi Róża św. Maksymiliana Kolbe oraz czwarte nabożeństwo wynagradzające pięciu pierwszych sobót miesiąca. Informacje o nabożeństwie wynagradzającym pięciu pierwszych sobót miesiąca na stronie internetowej parafii. W ramach duchowego przygotowania do wielkich jubileuszy parafialnych o 15.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu, koronka do Bożego Miłosierdzia, a następnie adoracja w ciszy do 17.50. W czasie adoracji możliwość przystąpienia do sakramentu pokuty i pojednania. Skorzystajmy z tej okazji, by pogłębić naszą więź z Panem Jezusem.
  5. Niedziela, 7.07., pierwsza niedziela miesiąca. Po każdej Mszy św. wystawienie Najświętszego Sakramentu i krótka adoracja. Zmianka różańcowa po Mszy św. o 9.30.
  6. Codziennie pół godziny przed wieczorną Mszą św. adoracja Najświętszego Sakramentu w ciszy, zakończona dziesiątkiem różańca i modlitwą do MB Gajowskiej w intencji o dobre przygotowanie parafii do wielkich jubileuszy parafialnych. W czasie adoracji możliwość spowiedzi.
  7. Również codziennie o 20.30 „Różaniec przy grocie”.
  8. Od jutra do wtorku, 9.07., włącznie, w godzinach od 7.00 do 20.00 na plebańskie podwórko można przywozić zużyty sprzęt elektryczny i elektroniczny. Przychód ze zbiórki elektroodpadów przeznaczony jest na wsparcie Kościoła na Wschodzie. Informacje jaki sprzęt można przywozić znajdują się na stronie parafialnej oraz na ulotkach na stoliku pod chórem.