XXII NIEDZIELA ZWYKŁA 30 sierpnia 2020 r.

  1. Poniedziałek, 31.08., Ustanowiony przez Sejm RP Dzień Solidarności i Wolności.
  2. Wtorek, 1.09., 18.00 – Msza św. na rozpoczęcie roku szkolnego. Po Mszy św. pierwsze po wakacjach, otwarte dla wszystkich, spotkanie Grupy Modlitewnej. Więcej o Grupie Modlitewnej na stronie internetowej parafii.
  3. Środa, 2.09., pierwsza środa miesiąca. Po Mszy św. o 18.00 modlitwy do Matki Bożej Gajowskiej.
  4. Czwartek, 3.09., Pierwszy czwartek miesiąca. Po Mszy św. wieczornej modlitwy za kapłanów i o powołania kapłańskie.
  5. Piątek, 4.09., pierwszy piątek miesiąca. 17.00 – 17.50 możliwość spowiedzi. Ze względów sanitarnych spowiedź w babińcu i w zakrystii. Po Mszy św. wieczornej nabożeństwo do Najświętszego Serca Pana Jezusa. Mszą św. o 18.00 zainaugurujemy nowy rok duszpasterski. Zapraszamy wszystkich zaangażowanych i chcących się zaangażować w grupy parafialne.
  6. Sobota, 5.09., pierwsza sobota miesiąca. Po Mszy św. o 7.00 nabożeństwo pierwszosobotnie. Różaniec odmawia Róża św. Siostry Faustyny.
  7. Niedziela, 6.09., pierwsza niedziela miesiąca. Po każdej Mszy św. adoracja Najświętszego Sakramentu. Zmianka różańcowa po Mszy św. o 9.30.
  8. Serdeczne podziękowania rodzicom dzieci pierwszokomunijnych za piękne przygotowanie kościoła i terenu wokół na tę uroczystość.
  9. Młodzież z klasy VII i VIII pragnąca przystąpić do sakramentu bierzmowania może zgłaszać się do ks. Dominika w celu odebrania „Deklaracji kandydata”. Wypełnione deklaracje należy przynieść na pierwsze spotkanie formacyjne. Terminy spotkań i informacje o przygotowaniu do bierzmowania na stronie internetowej parafii.
  10. Zostało zakupionych prawie 700 sadzonek kwiatów, które przed odpustem chcielibyśmy zasadzić wokół stawu. Wszystkich, którzy chcieliby pomóc w sadzeniu zapraszamy od poniedziałku do piątku w godzinach 14.00 – 18.00 i w sobotę od 9.00. Sadzenie nie będzie łatwe, gdyż trzeba obsadzić wysokie brzegi stawu, ale mamy nadzieję, że małymi kroczkami dotrzemy do celu i na odpust w niedzielę 13.09., wszystko będzie gotowe.